Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. E, ta mi nije nešto, ne mislim na Skali, nego na ovu sa slike. Skali je baš lepa. :)
    E, kao žena ova mi je baš jako lepa. :)
    Ona, ne on.
    http://4.bp.blogspot.com/-s2BQ-TVo8KA/TnTTWubnpqI/AAAAAAAABIQ/CBMGYxupCNU/s1600/the-mummy-original.jpg

  2. Čuj, "želje su jedno, a realnost drugo"...ma nemoj.
    Kako kome, kako kome. He he.

    http://vukajlija.com/forum/teme/23402-fotografije-vukajlijasa?strana=24#post_2125483

  3. Zašto je bio linkovan perović lololo? :D

  4. Al sam se isprepado. E moja sadašnja devojka, ozbiljno, nema lepše.

  5. I ja sam isto Perovića naletela, Kurde? o.O

    Phahahahaha, jedan moj bivši je bio model, ali mi je opet bio onako... JA IMAM OČAJAN UKUS, očito! Voštani ♥

  6. ahahhaha, kurdeeeee :D
    E stavio bih sliku sa fb njenu al mi glupo lolo.

  7. Ja bogami nikako ne nalećem na Perovića, nego samo na Natnat... :-)

    Neće vas ni link jbt...
    :-P

  8. Sad i ja nalećem na natnat, prvo sam par puta na perovića, sve odem iks, pa opet, i opet perović :D

  9. Neće vas ni link jbt...
    :-P

    Sad si popravio, mora da si omašio, ajde da je Perović slika iznad ili ispod Natnat, pa da razumem, nego je išao bre dve slike iznad. :P Peroviću, Peroviću... :P

  10. Jao, Kurde, to je lepo, tebi su se želje i realnost poklopile, da li je to slučajnost ili nešto treće, hm... :)

  11. Sad i ja nalećem na natnat, prvo sam par puta na perovića, sve odem iks, pa opet, i opet perović :D

    Ama nastavi ti sa Perovićem slobodno, nije to slučajno, ko zna šta je to...sudbina neka, ko zna? :-D

  12. Perović da je tu sad bi se prepao. :D

  13. Hahah, evo i Smorka isto. :D Subina nas na put šalje.

  14. Ček bre.... Pa niste vi neko vreme bili Perović/Duče nalog? Ako mi sudba oba šalje, počeću da patim od šizofrenije! Perović, Duče... Sve je to isto, samo smo mi različiti i zato je Frodo morao da ponese prsten.

    Sad sam malo razmislila o tome, i nekako mi je kripi da nas sudbina šalje... Kod Perovića. O.o Mada sada ide Natnat. Ne stani... Ipak Natnat. Kurde manijaku!

  15. Oni su Golum, Smorka :)

  16. Bili smo, kao ja sam bio 'Duče(perović)' a on 'Perović(Duče)', ima kod njega na profilu u prošlim nadimcima.
    Da nije bilo Froda, sad bismo mi pod Sarumanom bili.

  17. AHAHHAHAHHAHAHHA! Bravo! Liče jedan na drugog dosta... :) Si čuo, Molderu, Golume? Perović je zli Golum, a ti si manje zli Golum. :9

    VOŠTANI ZAUVEK U SRCU! Idem da ga gledam malo, i baš me briga što je bled kao vosak od šminke. :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.