Prijava

Ma Gandalf je cale i tacka.

Pošteno, ja se baš ne razumem u Hari Potera i ko je ko tamo, samo sam čuo nešto i ovako uhvatio deliće boga pitaj kog dela. Zato sam glasao za Gandalfa, moćan je, a i glumca sam gledao u više filmova. Dobar glumac, skroz nebitno što je gej.

Gandalf sobaljuje.

BLASFEMIJA!!!
A jel' ti neko rek'o da taj fini cikica voli da pipka usnule decake?

Гандалф није масон, а ни шејпшифтер, али ипак ЈЕБЕ. Остали су говна.

Ko ima bolju ulogu u filmu je jedna stvar, a ko ima bolje moći kroz knjige je nešto drugo. Dambldor!

Онај матори педофил што јебе децу по школи, он је наачи.

Koji dio ti je omiljen? Sad kad razmislim ne mogu vjerovat kolko sam puta pročitao te knjige. :)

ČEk malo, kolko taj Poter ima delova (tomova)? Znam da je po knjž. delu, ali lebac mu jbm, svake godine vidim trejlere za novi film!
Hari poter ovo
Hari Poter ono
H.P. tamo
H:P. ovamo
Koliko ima više tih knjiga!?!?!?

Tebe, tebe, :).. Mene je malo iznervirao sedmi. Odjednom ubaci 5 likova i one relikvije. Prenatrpala, ali nema veze. Drago mi je da se završilo to, jer od 12. godine samo čekam sledeći dio. Teret je to bio, bre :)..

Prenatrpan, i mnogo su ih poubijali, ali u svakom slučaju zanimljivo.
Na kraju je pobedila ljubav. Kako gej zvuči.

Gandalf urinira po Dambldoru!

Meni je Poter isuviše nekako pedofilski:)
Kad se pojavio film, siguran sam da su svi pedofili sveta sidovali taj film preko torenta!
Bacali ga matorci na Harija i onog žutog u nesves'! A i na onu malu,nisam je vedeo odavno, sigurno je xtr riba! Jel ima sad 18?
A jedva dočekali da gledaju preko kompa da drkaju, kad već nisu mogli na knjigu, onako, fantazijski doživljaj, garant!

Nemam pojma, film izbegavam jer je užasan, glup i nema veze sa knjigom.