Prijava

Od ove dvojice.... Alien. Ipak više volim naučnu od epske fantastike.

Ovo me podseti da konačno odgledam treći deo Gospodara Prstenova..

Gandalf me podseća na Zaharija Trnavčevića, dakle Gandalf.

Dambldor...da vam vidim Gandalfa da se teleportuje i leti a? a? a?

Dambldor...da vam vidim Gandalfa da se teleportuje i leti a? a? a?

Gandalf je oblikovao Srednju Zemlju pre nego što je uzeo konačan fizički oblik.

to nije isti čovek?

Čitao sve knjige, gledao sve filmove i moram da kažem da je GANDALF PETŠESNAEST PUTA ZAJEBANIJI I BOLJI OD DAMBLDORA!!!

Uzgred ja glasam za Sarumana kao najjačeg čarobnjaka - šta znaju klinci koji su se svađali...

Uzgred Gandalf je jači od Dambldora, on je božanstvo-čarobnjak nije običan smrtnik ko Dambldor - ni Barlog mu nije mogao ništa, a ovoga je sredio jedan slinavi Melfoj.

Čitav Hari Poter serijal je lejm. Uopšte te knjige o čarobnjačkim akademijama, akademjama za vampire, akademijama za vilenjake, za ovo, za ono, su dosadile i bogu i narodu. Meni je lično muka od uspaljenih tinejdž protagonista.

Filmovi o HP baš do poslednjeg detalja su po knjizi ... iz istog razloga su sranje lmao. Mislim pričamo o Gandalfu koji se 2000 godina bori protiv zla u Srednjoj zemlji, nekadašnjem božanstvu i besmrtniku protiv čikice sa štapićem? Ma nemoj da se zajebavamo bre ... Gandalf bi ga izuo posle 2 sekunde.

Da, da, radio bi Galmring... I bilo bi krvavo...

Ali ljudi, sve je to super, ali njihovi svjetovi imaju različite zakone života. Razmišljajmo kao da su različite dimenzije sa različitim pravilima i mjerilima uspjeha. Referentni sistem za Dambldora je svijeti iz knjiga o HP, a Gandalfa svijet iz Tolkinovih djela. Upoređujući njihov uticaj u sopstvenom svijetu daće pravu sliku o usporedbi. Ako već oćete da ih uporedite ovo je jedini način.
Primjer koji potvrđuje različitost sistema i učinka njih u istim:
Gandalf je besmrtan i stoga može da se bori 2000 godina protiv zla. Dambldor je smrtan, ali je učestvovao u pravljenju kamena mudrosti, koji daje besmrtnost. Eto, tu je jedan plus za Dambldora, npr.

A ovaj je Laletov učitelj! On jebe sve njih zajedno!
http://blog.hasslberger.com/mandrake.jpg

U pravu je Kizo.
Big Lale bi ih pojeo sve, iskenjao i opet pojeo za 5 minuta.

Dambldor je keva, Gandalf mnogo kenjavi. Da Dambldor dođe u GP ne bi bilo 3 dijela, u pola sata bi sve odradio.

U pravu je Kizo.
Big Lale bi ih pojeo sve, iskenjao i opet pojeo za 5 minuta.

Ovim zakljucujemo da je Lale pojeo govno .

Dambldora je mrtav. Gandalf i dalje luta.