Visoke žene lakše za muvanje - [...]ili samo stereotip?

  1. Rasni
    Lepe traze pare u 97% slucajeva

    Nemaš pojma.

  2. Osim para traze i starije.

  3. Posle neke dvadesete je apsolutno nebitno.

  4. Ruzne se jebu bolje jer uvek misle da im je poslednji put u zivotu.

  5. visina muskarca je za zene isto sto i dobra bulja na ribi za muskarca....znaci to im je neki mast hev, sve vole visoke likove, privlacnije im je to....e sad jbg uvek uspeju i nizi navatati nesto sto na fizicki izgled, sto na neki sarm itd

  6. Niko nije rekao da nije plus, poenta je da nije eliminišući faktor. Mnogo je veći tebi turn off kada vidiš deset santima višu ribu od sebe nego ribi kada ste ti i ona iste visine.

  7. pa nije nikakav eliminisuci faktor...osim kod nekih riba koje izrazito hoce samo visoke likove, mada ima i takvih dosta, jednostavno oce garije preko 190cm i to je to...
    al znam dosta nizih likova koji su smekeri i pojebali dosta riba u zivotu

    a meni nije turn off visoka riba, rado bi bio sa nekom bas visokom kad bi htela haha, zapravo bas i volim visoke devojke, al jbg..

  8. pa nije nikakav eliminisuci faktor...osim kod nekih riba koje izrazito hoce samo visoke likove, mada ima i takvih dosta, jednostavno oce garije preko 190cm i to je to...

    Znam takve, većina prsla za likovima od 180. Kurva sudbina. Znam i jednu od 180 što je sa likom od 165. Najtreš par ikada.

  9. 180 jebe nemaš ti tu šta

  10. Bravo! Lepim devojkama se retko prilazi. Jos kad skapirate da nije glupa userete se ko grlice. A nemate bre razloga nikakvog i ta lepa trazi nekog da je voli ko i najveci gabor.

    Hm, userete se ko grlice... To možda važi za neke koji se smatraju intelektualno inferiornim, ne generalizuj. A da je voli, da. I poželjno usput da bude ili visok, ili mačo, ili moćan na neki drugi način. Statistika, jbg.

  11. Zdravo jebaci imali nekih saveta za nas nekul nejebace

  12. Ništa, uglavnom teoretisanje, tipa, ako želiš jebati, ne smiješ ne jebati.

  13. Jbg. Konstatujemo da i visokoj ribi moraš prići ako oćeš da jebeš.

  14. Visoke, niske, ruzne ili lepe... Procenat uspesnosti je manje visi isti za istog tipa. ILi umes ili ne, ili jebes ili pricas da si jebao. :D

    Srecan lov :D

  15. Ovaj Ostrivoje kapitalac među čekaoničarima sig.

  16. Jebote meni je ubedljivo najveće sranje koje sam pročitao u zadnje vreme na internetu to što je neko na početku teme napisao da je "prosečna visina muškaraca na svetu 177 a u srbiji 175" hahaha sine pa jel mi ovde izgledamo kao patuljci... Kao prvo, u Srbiji i drugim zemljama su mnogi ljudi vrlo lako preko 180+ i to je značajno više od drugih evropskih zemalja. Kao drugo jebote, ne samo da smo viši od većine evropeidnih naroda, već na svetu ima jedno tri milijarde kineza, hindusa, pakistanaca, korejanaca i drugih tih malih što nam apsolutno nisu do kolena...

  17. Republikosrpskijanci sve po 2 metra.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.