Prijava

A jesteeee... Da nisu i ovi u BH Federaciji isti, cela Bosna ne bi imala taj skor.

Pa mi smo svi 195+
Ovi su pigmeji.

Ahaha secam se na onoj temi kad je ona clanica pitala kolika je prosecna velicina kurca, i sad neko je napisao ne secam se valjda 15 ili 16, a ona kaze sto mi onda Rasni na chatu rekao 11

Jbg ne služi te dobro sećanje. Al to je sve u skladu sa godinama.

Jeste, jeste, ahahaha

Pa moj kurac od 18 cm i tvoj od 4 prosek je 11.

Kako te je zakopala tad, mada dobro mislim da si imao 16 godina, mozda ti je porastao malo, ahahahaha

Koliki je bio taurunumima kad su te jebali.

Pa mi smo svi 195+

Ma da, a meni ćale nije iz Srebrenice i nije mi pola rodbine u Bosni, pa ne znam... Isti su i Srbi i Muslimani, i od iste krvi, samo eto malo religijske i političke razlike.

Dete sedam godina prosecno iz Srbije

Koliki je bio taurunumima kad su te jebali?

Rasni 11

Koliki je bio taurunumima kad su te jebali.

Pronadji 11, pardon 1 razliku. Ahahahahahaha.

Na slikama delujes kao da imas 60 kila fazon. Ok ti je to. Samo jos da prestanes da budes nub i sve kul.

Ona devojcica na slici pored tebe Rasni je tipa 195 visoka?

Znas od kad je ta slika ima sigurno godinu ipo.

cudno je kad si u gradu pa joj pricas nesto a ona mora da se sagne ili ti na prste dok dopres do uha

Лепо је кад човек још није порастао до краја, па има чему да се нада, а кад прође та нека дваеспета (ваљда), онда мора да се помири с тим што има. И нема на кога да се љути ако не испадне како је он хтео.

cudno je kad si u gradu pa joj pricas nesto a ona mora da se sagne ili ti na prste dok dopres do uha

Ето идеје да се заради:

Блутут комуникатор за ниске мушкарце, вама прикачен на оковратник, њој у минђуши, немојте се осећати инфериорно, причајте у друштву са својом лепшом вишом половином, ако поручите у року од пола сата добићете и овај фантастичан комплет касапских ножева!!!

da li visoke devojke imaju isti kompleks kao i niski muskarci?