Prijava

Ne znam ko je Les ali mora da je Ejdusov omiljeni vozac xd

A jeste hakinen sumaher a svi imali tad jednocifren br godinica

Ovaj vikend legendarna suzuka vozi se

Druze Tilmo imao 43 kad je ovaj snimak isao uzivo
Ja nesto manje

haha nema sanse da ste obojica stariji od celta njega jedino ovde mogu zamislim sa sedom kosom, eventualno

Celt je tek prica za sebe XD

Jebote kad se ulogujem na temu koju sam sa ove dve ruke napravio pre 13 godina, koja opušteno vrši forum na šaljivom sajtu Vukajlija.цом dan danas, a poslednji post napisao neko ko vozi matori X5, a ne matori X-442.

Pazi vamo:

RB ima dva tima u F1 trenutno i misle da je ok da varaju.i varali su.

Fiju boli toljaga za RB,
Sin Tajlandjanina vlasnika kompanije ufaćen kako mrtav pijan vozi pokošenog pandura 15 km do kuće na haubi svog Ferarija.

RB i At će da kupe Audi i Porše, po povoljnijoj ceni.

Da si ti FIAi da ti kažu s jedne stranr Ferarri i Mercedes “da palimo mi ili da pali guarana Ž.M. lvl 799” šta bi rekli?

RB da puši kurac.

Č ako nešto meni sereš možeš sa te dve ruke što si njima otvorio temu da me uhvatiš za kurac ako ne onda nema veze

Pacifik je stara dobra kurva, ili to beše Evropa?

pacifik prepička, zna se.

Nijesam te spomenuo, ne varniči :*

gasli u alpini, de vris u alfa tauriju confirmed

RB da puši kurac.

+1 ali nema nista od toga

Bila bi fora, prosle godine titula na poklon zbog sejfti kara ove god da se ista uzme zbog prekoracenja budzeta pravda zadovoljena, lekler sampion, autor kirk na aparatima

Naravno da nema. RB u Japanu sa Honda logoima svuda po sebi lol. Ruku na srce - Max zaista nije uradio išta pogrešno. Lando ga je bezobrazno nagario kroz R130 od svih mesta na pripremnom krugu za obojicu, Maksu izletela gujsca dok je zagrevao PNEUMATIKE, sreća za obojicu da se nisu sudarili.
Trka je ovde u 6 popodne, pored Australije jedina trka koja je u neko bogougodno vreme.

Samo da cestitam rb titulu, boli me bas kurac da ustajem sabajle i gledam slavlje. LEC SAMPION SL GOD PROVERENO

Cenim pozitivan duh.
Gledajte Bathurst 500 dok je crvena zastava, 143. krug od 160.

Koje sise ovo majku ti jebem, bukv cim je staza za plavu gumu ide crvena zastava po automatizmu.
...TOTO, WE WENT CAR RACING...