Prijava

Ovo ne gledam, nisam kuci, ovde u italiji nemam pojma ni na kom kanalu bi prenosili a po svemu sudeci opet masu crvenim zastavama ko da se spremaju da svrgnu burzoaziju i carevinu.

Sta se dogadja?

Kaka je ovo cirkus jebeni

Eh sećam se, Formula One iz '99 valjda, uzo simulacija mod a ne arkada s Frencena u Džordanu, Hakinen i ja se borimo za titulu, Suzuka poslednja trka, a ono poče kiša. I 20 od 24 kruga kolko sam podesio, pred kraj kao neću menjam gume neću da sletim, jer baš zaebano kad odeš po travu malo, vozim pažljivo i kurac, mnogo sam spor i završim kao treći.
Bem ti kišu

Trebali su ranije da pokažu črvenu, Bijanki je poginuo pod identičnim uslovima, još ovi majmuni izveli kamion na stazu, Gasli za malo da završi kao Žil, jebote ova FIA želi krv, koji bolesnici. Tačno sam hteo da bacim tv kroz prozor kao onaj Zemunac osamdesetih kada je video na tv-u kako Danijel peva “Džuuuu-uuiu-liiii” našminkan kao neki sačuvajmebože peder.
Maks izdominirao, Ferari opet ispali šilje.
Sad čitam - Masi je posle prošlogodišnjeg debakla u Belgiji napisao pravilo da ako je trka suspendovana pa nastavljena da je dovoljno da se odvoze 2 kruga za pune poene. Ne da ima veze za Maksovljevom dominacijom.
E sad - hajde da vidimo danas kako gubi obe titule, to bi bilo prelepo.

Masi je posle prošlogodišnjeg debakla u Belgiji napisao pravilo da ako je trka suspendovana pa nastavljena da je dovoljno da se odvoze 2 kruga za pune poene

Oo

Gde napisao, ovi nasi komentatori citiraju pravilnik i toga nema, mozda imaju neki promerak iz ‘71

Japanese Grand Prix: Max Verstappen's class the only certainty on 'confusing & weird' day for F1 https://www.bbc.co.uk/sport/formula1/63192820

Masi napisao pre nego što je dobio pedalu lol

But guess who wrote the new rule that has now been exposed so publicly?

Masi, before he was relieved of his post over the winter.

haaaaaaaaaaaaaaah

AJMO DANAS NESTO LEPO

Drago mi je da ne navijam za ferari

Sajnc sam zasrao ovo

Nije mi jasno sto su kaznili rasela, sajnc prvo iso jedno 10% sporije od svih a onda mu uopste nije ostavio prostora, uzeo da sece 10 bolida umesto da okrene duzu krivinu, izgubi jos 1-2 mesta i pojede govna sto izasrao uzasnim startom

zajebo sam da gledam dalje, postalo nebitno :)

bateri voltas, vaks merstapen, perdjo serez, nando loris i tuki jsunoda

strol debil eto sta