Formula 1

  1. U nedjelju kisa i u monaku, show u najavi idemoo

  2. Dojava iz duboke mreže:
    Alonzo pobedjuje 1/1.
    Da sam kladioničar stavio bih kuću na to.
    Da objasnim:

    1. Redbulovljeva Ahilova peta ove sezone je start. U svakoj trci do sad su sjebali start ili re-start, ali je to bilo toliko nebitno jer su smešno brži od svih ostalih. Ali sa ovim ogromnim bolidima nema šanse za prestizanje u Monaku. Alonzu je start jača strana i cenim da će da se naguzi ispred Maksa do prve krivine i ostane tu do kraja trke.

    2. FIA 100% stupa u kontakt sa Hornerom u fazonu e brt daj jebote Alonzu da vodi celu trku i pobedi, bukv ćete svaku drugu trku da oplodite ove sezone sa jednom vezanom rukom i nogom, koji bi to bio kolektivni svrš za publiku na tribinama, jahtama i oko sveta pred malim ekranima, što znači više dolary za sve nas, idemo posle kod papa-Strola na jahtu da poredjamo 10 kurava koje bljuju ljutu vatru i ližemo im čmarove, kokain iz kutlače.

  3. Mora se smanje malo gabariti F1

  4. da sam video ovu prognozu na vreme dje bi mi kraj bio

  5. Izvinjavam se svima koji su zbog moje prognoze ostali beskućnici, jebi ga šta sad, glava gore, idemo dalje hehe

  6. Mora da se prekinu kvalifikacije ipak prska malo kisica…

    Jbt koj kurac ovima vise? Ako su uzeli sliks i klizaju je po stazi pusti ih jbt, koj kurac.

  7. kolko je red bul na ovim stazama koje su iz jedne duge brze krivine u drugu brzu krivinu dominantan jbt.

    al samo u rukama verstapena, perez supak jbt.

  8. Ohrabrujuće za Merc, sad su jasno drugi, premda AM donosi nove razvoje u Montreal. Sad samo polako da smanje razliku i možda sledeće godine mogu da se šibaju s Maksom. Premda ima još da se kolju sa papa-Strolovim timom.
    Alonso stigao Lansa i u fazonu aj pusti malog da me pobedi, hehe. Ako nema niko ništa protiv, hehe.
    Ferari propo. Vozači flegma, auto raspad, strategija klovnovi, uprava šilje.
    Meklaren… dajem im 18 meseci do bankrota.

  9. Sad samo polako da smanje razliku i možda sledeće godine mogu da se šibaju s Maksom

    trenutno je razlika ko sto je mercedes imao kad su osvajali redom, tako da nema nista od toga do nekog veceg menjanja pravila, motora i to, sto je kad bese, 2026?
    znaci jos 3 titule za verstapena, pa onda cemo videti sta se dogadja.
    ne vidi se kolika je razlika jer perez mnogo lose vozi, dal ne ume da vozi RB kako je podesen za maksa, ili nema neku motivaciju sto je verovatnije, ali da je jedan od ovih mladjih dobrih i drcnih vozaca tu, tek bi se videlo koliko drugi nemaju sanse da se umesaju u to.
    steta sto nije jer bi bar bilo zanimljivo gledati kako se oni kolju medjusobno.

    ovo ostalo, merc, drzace se, bice bolji, aston takodje, meklaren isto ce biti bolji, jer od ovoga ne moze gore, a jos ih nije stigla wilijams kletva, ferari sansu moze da trazi od '26

  10. premda AM donosi nove razvoje u Montreal

    ajd pomozi boze
    citam alonsovu izjavu "ok ovo nam je poslednji put da smo vam podijuma", stvarno ce biti bedak da ove godine ne pobedi bar jednom

  11. Bilo bi lepo, nisam ga gotivio ranije ni malo, ali sad ne može čovek da ga ne voli.
    Bila bi fora da AM ojebe ta poboljšanja, da se RB sjebu jedan u drugog i da Strol pobedi.

  12. Alonzo da dobije kovid.

  13. Bila bi fora da AM ojebe ta poboljšanja, da se RB sjebu jedan u drugog i da Strol pobedi.

    Na osnovnu jucerasnjeg treninga - fakat se nece dogodit ;(

  14. dobro pada kisica bice sranja

  15. lekler: kaze nesto
    ferari: ne slusa
    lekler: ispadne, a ocigledno bio u pravu
    ferari: jbg

    vec je running gag ovo

  16. trenutno je kisa sve jaca, sto ranije izvozis krug to veca prednost, verstapen izlazi 3 min pre sata da ceka prvi.

    razlika izmedju rb i ferarija trenutno.

  17. Nisu dzabe probali da dovedu Hornera, mada izgleda da je rdja nagrizla dublje. Ne znam eto..

    Hah Hulk drugi pre red flaga, shoow lool

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.