Formula 1

  1. Taj rad, prosle god rb je imao problema sa pumpom koja je dovodila gorivo u motor i to su posle 2 trke resili i od tad dominacija

  2. motori sad regulisani do besvesti, a ovo okolo standardizovano, ako bi jednom krenuo da crkava krenulo bi i ostalima.

    pravljeni da traju celu sezonu, ne znam kako bese ono, al ako nesto cackas oko motora izmedju trka, ides na zacelje jel tako? sto znaci da rade na 50% max snage koju bi mogli da isteraju za krug. mozda i manje.

    nema vise ono vreme kad se nasteluje turbo da nabije 5 atmosfere za jedan krug kvalifikacija pa moras menjas ceo motor izmedju subote i nedelje, a i u nedelju ga podesis da traje jednu trku. pa neko promasi. sad bi imali po 2000 konja kad bi to radili. a i trude se da budu zeleni da ne trose CO2 i to.
    bilo i to zanimljivo sa formulom sto se zadimi u zadnjem krugu.

  3. bilo bi verovatno zanimljivo sad da ferari moze da nasteluje motore pa jednu trku pobedi drugu se dimi :)

    ovako, mislim da je neka mizerna razlika izmedju razlicitih motora, vise je geometrija i kako si okolo ispostavljao stvari pa to ima efekta na aerodinamiku.

    aero is everything.

  4. I to si lepo reko, zato je razlika izmedju rb i ostalih = Ejdrien Njui

    Dovoljno je bilo videti razliku izmedju kompleksnog poda rb i preproste vilijamsove daske koju su zalepili za dno bolida.

  5. pratite li ova govna britanska danas
    mclaren iznenadio u kvali

  6. Iskreno ne
    Razocarao sam se u sport kad sam video da Žoc podržava Sns

  7. Pu sto mrzim ovaj silverston mrtvi

  8. Jeste silverston smorčina od trke generalno, otprilike najinteresantniji monenat je bio prvi krug dvaesprve kad je LH pokušao atentat na Maksa… MEDJUTIM: sjajno klanje Luisa i Landa nakon SC, super je da meklaren opet ima smisla, Piastrija pratim još od F2, Zek Braun mi je na prvu loptu bio zadrigla jenki svinja ali kad sam mu video kolekciju automobila postao mi gotivac nekako, trenutno izgleda veoma pametno, (iako ustvari Andrea je neopevani junak, ali Zeksi ga je regrutovao i unapredio).
    Meklaren će da pati kod Husara za dve nedelje jer ih jebu spore krivine, ali Spa i Monca slede. Takodje AM i MB donose nove delove.
    Moj Ferari glodje kurac i dalje.

  9. Sa dr vukom ode i de vris

  10. On je već duže dead man walking.
    Sać je Juki da dominira Deni Rika.

  11. ne dirajte silverston jebo vas zamlacene, to je odlicna staza kad ima par ujednacenih.

    nije staza kriva sto redbul 3x brzi od narednog.

  12. Najbolje staze:
    S:
    Imola
    Spa
    Interlagos
    Monako
    Suzuka
    Monca

    1:
    Silverston
    Nirburgring
    Hokenhajm
    Montreal
    Melbrn
    Sepang
    Manjikur

    2.
    Sangaj
    Zandvord
    Barselona
    Madjarska
    Redbulring
    Dzedaj

    Djubre:
    Sve ostalo, moze se izbaciti bez da ikom bude zao.
    Osim mozda nekih matorih koje i ne znam koje mozda kul, al nisu za danas

  13. de cu ga napisem na fransuskom si lud

  14. nisam ih najbolje naredjao samo, zandvord i redbulring su na granici da budu djubre. redbulring zbog ovog sranja sa nacrtanom stazom na parkingu, a zandvord jer je jebem li ga. njah staza.

    ustvari ne bi mi bilo nesto zao ni da izbace sve iz grupe 2. madjarska aj, jedino u istocnoj evropi (iako je staza totalno sranje), a barselona, recimo da je onaj herez bolja staza za spaniju al nekako nikad se nije primila. mozda i nije.

  15. Manjikur je S tier staza meni

  16. Jebote samo to ime sad kad si iskucao i kad sam ga pročitao me vratilo u detinjstvo.
    MANJI KUR jebeni.
    Nekad je formula bila bolja.

  17. Manjikur je S tier staza meni

    da, to je na granici. nisam ih redjao po preferenci nego kako mi koja pala na pamet, a tu sam maltene zaboravio :)

  18. Mudjelo nek vrate jebem im mater, iako je uska ko picka iako je za mopede

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.