Formula 1

  1. Nekad je formula bila bolja.

    jeste. al postojao je period, i to poprilicno dug, kad je bila i gora.

  2. Istanbul je nad-S staza.
    Kakav danak neiskustvu.

  3. vidis, jesi donekle u pravu, staza je dobra.

    ali pazi, cinjenica da sam je zaboravio u listanju (najbukvalnije) i da niko do tebe nije se ni setio da postoji bar da je turim u 2 tier, govori da oko te staze ne postoji nista sto evocira bilo kakvu uspomenu i emociju.

    dobra staza, vozena u najdosadnijoj eri formule 1. kao i hamilton.

    moze u tier 2 doduse, mogli bi je vratiti umesto nekih govana sto voze, da se naprave malo neka secanja sa tom stazom.

  4. ono gledam sad o stazi, sama cinjenica da je masa najvise puta pobedio na istanbul parku govori nesto.

    staza dobra, al period kad koriscena je... massa.

    nemos da stavljas u s tier staze koje vozene 5x chevu.

  5. Meni draga jer nije ravna, ima uzbrdice, nizbrdice, kao neki Spa za sirotinju.
    Masa je inače predobar vozač bio, sad je malo kiseo, hoće da tuži za onu sezonu gde je izgubio za bod, važi. Biće.

  6. Čevulijan kako ruka dobri moj?

  7. Masa ucveljen i kiseo, istina

    Nego gledam danas slike Luis sa neke dve plavuse na jahti, ja kontao on sa Shakirom, posto ga prati na svim trkama

  8. Melk - hvala, ok je, nije ni bolje ni gore, još čekam operaciju.

  9. Ima li tu kakvog novozelanckog gaveza da se trljaš?

  10. oni vole to javno kao vozaci i pit

    S K E T S C H
    K
    E
    S
    C
    T
    F
    H

  11. xd

    Red bul donia friske update i zaglavio na sredini posle 2 treninga. Nosati rikardo 14-ti Cunoda 4-ti pametnom dosty

  12. Lijam Loson u taboru Alfa Taurija ovaj vikend, još od rahmetli Meklarena Brusa kivijančerosi nisu imali takvog pulena, lagano je nad-čovek za buraniju tipa Juki, Čeko i Deni "šta je smešno, koju pičku materinu” Rika.
    Maxu se tresu gaće.

  13. U alfa tauriju pacificki showdown

    Liam: git di fik oit oif dis kaer yi kint
    Riko: gaaa, fuk oaf
    Yuki: rosers

    Kako je moguce da pored zivog red bula tolko bas sranje bolid napravili italijani, tipa da nisu ni jednu ideju pokrali? Ko namerno da je.

  14. Zato što im je to bila filozofija poslednjih par godina, da probaju da naprave sami bolid a onda dodju Horner i Njui u fazonu “vauuu, jel ste to sami pravili il’ vam neko pomagao”? Ranije je Toro Roso bukvalno imao RB auto sa 5 puta manjim operativnim budžetom.
    Zato se od sledeće godine vraćaju na tu staru filozofiju i (opet) menjaju ime.

    Nego gledam ovaj fp3 - pune tribine. Česta pojava u poslednje vreme, nikad pre nije bilo tako.

  15. vauuu, jel ste to sami pravili il’ vam neko pomagao

    lololololo

  16. Najvece govno od staze ubedljivo

  17. Nije brate, Husaroring je neki istočno-evropski Interlagos minus činjenica da je Brazil za razliku od madjarština imao xy asova i vozača uopšte, staza “u ćasi”, solidna karting staza na steroidima,
    Dobro, jeste. Ali - o komšijama sve najbolje.
    Imali smo i mi GP trku ‘39. I našeg vozača, u Bugatiju, štaviše.

  18. Jebem ti pistolj i sve u picku materinu

  19. E o u prvih 10 sve po timovima redosled, jebes to

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.