Prijava

Na temi mozete opisati jedan vas susret sa jednim clanom.

Ja sam jedan od prvih susreta ima Mylycom( u daljem textu muluca).

Uhvatila se ona mene ko pijan plota sa nekim svojim Budisavskim forama, neznam sta joj bi, ja onako ne poznajem doticnu i blaga kontra cisto da nebudem picka.

Muluca opet me nesto nagazi i ja opet lagani start, kad okomi se budala na mene i ja fala bogu rekoh da bi joj mochugom zapusio usta.
U svu tu tragi koediju umesa se surovi i pocne da me cima da joj se izvinim mozda ja i bi al bilo na chatu pa onda rekoh u javnosti nema sanse:) glup jel, naravno decko me sutno(udario bananu) kao konja na dva dana zbog vredjanja..smorio sam se...

Sve je to nekako proslo pustio me taj hejt prema skracenici i upoznah je na reviji,odusevila me i bilo mi strasno krivo sto sam uvredio jedno tako malo stvorenje.

Ne secam se da sam se izviniJo,al evo tu smo.

Izvini, ali koga je zapravo briga?

Ево, кад је Пајко већ ту.

Имао сам први пут блиски сусрет с њим испред КСТ-а. Већ се завршила ревија, фајронт, избацише нас напоље, Гамби запео ајмо у кафану нас петоро-шесторо, пре него што се други накаче, па запео, па ајмо у кафану, па ајмо у кафану. И ту ми прилази лик, цопина, двометраш, а ја се уплашим кад је неко виши од мене. И каже ''Ја сам Пајко''. И ту нешто као причали и ја сконтам како је Пајко у ствари јако кул лик.

Dvoje su se tako smuvali...

"Skraćenica"!!!
Hahahahahahahahaha! :D

Гамби запео ајмо у кафану

Baš me čudi :)

Ја сам упознао Домину у олдскул романтичној сцени; изгледала је мало чудно, али ипак у кул капуту. Испратио сам је на воз и отад је нисам видео... Земаљски дани теку.

Хаха, Корле је био, а не Сурови :)
Ти си мени био баш симпатично болестан с начином писања и смајлијем без очију и нисам те проверено провоцирала зато што се намерачих на тебе, не бавим се таквим стварима без повода. Тролујеш тролујеш, па ко се прими на трол. Ево пуфница се накалеми лепо на сваки мој трол.
Што ми се онда ниси на пвт извинио? :)
А Џими, ниси укапирао тему, а и не чуди ме кад Пајко пише полупаније него Душан без интерпункције кад има напад смеха. Треба да опишеш сусрет на сајту прво, па онда евентуално уживо, ако је до тога дошло :)

Interpunkcija je za pičkice :)

zlocesta pufnica

Izvini, ali koga je zapravo briga?

Пуфнице ај леба ти прекини да глумиш молим те!! Значи снимам твоје постове, ненамерно, али читам форум па налетим, логично, и стално нешто сереш!! Шта глумиш, питам те човечански, и кој курац се ти увек нађеш јебено позвана да јебено нешто кажеш... Јебено ниси интересантна, контам ни сама себи! А КАМОЛИ МЕНИ И НЕКОМ ДРУГОМ СА САЈТА! ОЛАДИ ВЕЋ ЈЕДНОМ!

des Fejze?
E Pajko a što samo sa jednim članom?

Ево Реме, дошао да се спрдам овде и налетим на овај пост Пуфнице... и јбга испиздим Ч==

Први Вукајлијаш којег сам упознао био је Аксен.... Једног пролетног дана, мислим да је био почетак јесени, али ипак пролетни дан, нашао сам се са њим испред МАТФа у Београду... Снимио сам га са 100 метара јер је зиљавац качио пун курац слика на тему, и прво што смо рекли један другоме било је "Како је матори!" После смо очли на вопса, и причали тако... онда смо очли у неки рачунарски центар, јбга овисници, и онда зујали мало и тамо... затим смо се разишли... остало је историја, појавили смо се заједно на ревији и оборили са ногу све женске а богуми и мушке ауторе(Мрмуне пуса :))) и тако...

Fejse ni ti ne čitaš prvi post lololololo

Шта фали мом посту? ллололлоо да није малко геј??

Ајмо, доста спама, Пуфнице и Фејсе.

Ma treba prvi susret na sajtu :)

Извињавам се што офтопикујем, али не могу а да не приметим:

А КАМОЛИ МЕНИ И НЕКОМ ДРУГОМ СА САЈТА! ОЛАДИ ВЕЋ ЈЕДНОМ!

И онда долази Реме, најопуштеније

des Fejze?

Лолололо.

Елем, и ја сам схватио тему исто као Џими, а не на тај новосадски фазон, тако да ћу описати свој сусрет са Мрмуном. Дошао сам и рекао, "Ћао, Хугочавез". Он ме хладно одмерио, забацио косом и рекао: "Мрмун, имам боксер у џепу". Па се ви зајебавајте.

Е овако, ја окачио неки коментар негде како је дефка нека срање, и Аксен као и увек Шерлок Холмс сајта, знао је јебено све тајне, мени напише коментар испод како он зна да сам био на сајту пре, ал не зна који налог... и тако ја налетим месец два након тога на тај коментар и пошаљем му ПВТ, и тако смо остварили први контакт... испоставило се да је лик кул, договоримо се да се видимо, и онда следи

Први Вукајлијаш којег сам упознао био је Аксен.... Једног пролетног дана, мислим да је био почетак јесени, али ипак пролетни дан, нашао сам се са њим испред МАТФа у Београду... Снимио сам га са 100 метара јер је зиљавац качио пун курац слика на тему, и прво што смо рекли један другоме било је "Како је матори!" После смо очли на вопса, и причали тако... онда смо очли у неки рачунарски центар, јбга овисници, и онда зујали мало и тамо... затим смо се разишли... остало је историја, појавили смо се заједно на ревији и оборили са ногу све женске а богуми и мушке ауторе(Мрмуне пуса :))) и тако...