Prijava

Ma treba prvi susret na sajtu :)

Pa ako to treba, zašto niko to nije napisao do sada? I odakle početi! Romani su to... :)

Елем, и ја сам схватио тему исто као Џими, а не на тај новосадски фазон, тако да ћу описати свој сусрет са Мрмуном. Дошао сам и рекао, "Ћао, Хугочавез". Он ме хладно одмерио, забацио косом и рекао: "Мрмун, имам боксер у џепу". Па се ви зајебавајте.

Капирам да сам закаснио 3 минута на тај историјски сусрет између тебе и МрМуна. :))

Што се тиче теме, јебемлига, што рече Уго, не знам ја те новосадске фазоне. Ја сам сељак с југа.

Е Хуго знаш да се ја сећам јебено првог мог сусрета са тобом на сајту ЛОЛОЛОЛОЛОЛОЛО

Гамби запео ајмо у кафану

Znači da tražim gambija kad zaginem u BG

Jeste imamo mi taj naglasak pa nas teško razumeti
ja ne mogu da se setim ni jednog

И онда долази Реме, најопуштеније

Pa da iskoristim priliku da popričam sa čovekom, dok ga opet ne banuju.

Elem da se vratimo na temu. Prvi susret na sajtu jebem li ga sa kim sam imao. Sa mnogima sam se upoznao na reviji, ali sve je to bilo ofrlje, nikoga nisam dobro upoznao, možda Fejza najbolje. Blejao ja tamo kod onog postera (definišite sada) i dolaze dva lika, liče k'o da su braća rođena, samo jedan viši nekoih 15 santima. I kako su krenuli da se upoznaju redom, dolaze i do mene. I tu ja rekoh da sam Reme, a Fejz odgovara: AAAAAaaaaaaaa Remeeeeeeeee, pa ja sam Remea skoro izvalio na sajtu....

EDIT: I onda se okrenuo Aksenu i rekao: Znaš Remeaaaaa? Reme jebeeee.

Ili tako nešto.

AAAAAaaaaaaaa Remeeeeeeeee, pa ja sam Remea skoro izvalio na sajtu....

Ја ово изговорио??? Грешиш :)

Фејзбуче, ја се не сећам, шта оно би, на чету нешто?

Па на чету контам, да је уз тебе био и НМФ, и онда ја одем да се дописујем са оном мојом азијаткињом, и вратим се сат ипо после и ви у фазону "ахахахах агахахаха ахахах шта си ти радио" ... и тако... тад си имао неког дебелог на аватару, ружног приде!

То је био Хуго Чавез на аватару:) Да,да сећам се тога:)

да али карикатура, колико се сећам... но небитно...наставите

Ја ово изговорио??? Грешиш :)

ne, ne grešim :)

Ja sam upoznala Sosa, posle tek saznala ko je i šta je...

Ja sam upoznala Sosa, posle tek saznala ko je i šta je...

Ја сам упознао Соса, али никад нисам сазнао ко је и шта је. Знам да се бави програмирањем и знам га овако на Вуки, али не знам ни како се зове човек. У ствари, сетићу се.

Сетих се Реме, тако је било... јесам те скоро извалио.. ал сад смо куљ... тако да оно блеја фазон :)

Сетих се Реме, тако је било... јесам те скоро извалио.. ал сад смо куљ... тако да оно блеја фазон :)

realno sad smo do jaja (ne odnosi se na visinu).

Ја сам упознао Соса, али никад нисам сазнао ко је и шта је.

Isti slučaj, a bila sam mu u stanu jutros do 6.

Ja sam najbliži susret imala sa Mrmunom. Toliko blizak da mi je preneo onu njegovu boleštinu, pa i ja sad kašljem.

Hoćeš ja da ti kažem kako se zove? :D
Ja ga upoznala u porti jednom prilikom, bio kraj semestra pa pili ljudi. I on nešto spominjao vuka vuka vuka sos i tako... :D

Ја сам упознао једну ауторку, фина атмосфера... Причали смо о свему и свачему, речи су капале као топљени восак... Онда сам јој скинуо ланце и кошава однесе све.