Prijava

Слажем се са овим, једино сматрам да би границу требало подигнути на 300 поена.

Без претеривања , мислим да би граница за чет , форум , коментаре , постере и гласање требало да буде 500 поена....

Kad ljudi koji igraju hax predlažu nešto, ja sam ZA. Osim lige, to je još uvijek glupost.

Na 500 poena, ja kad sam se registrovao 2007. za nedelju dana sam skupio i vise od 300 poena, tako da to nije tesko, a taman dok skupe bi shvatili kakav je sajt i malo se navikli.

I da se uvede IQ test.... pa ko premaši standard od stotku... može da pristupi sajtu....

ograniciti ih na jednu defku dnevno? ako bude izbrisana sledeca 3 dana nema defke. ja sam i dalje pri onom da treba da bude dozvoljeno da im pominjemo mame u kontekstu spavanja sa njima jer nije dovoljna kazna samo ih banovati.

ja sam i dalje pri onom da treba da bude dozvoljeno da im pominjemo mame u kontekstu spavanja sa njima jer nije dovoljna kazna samo ih banovati.

Moze!

ja sam i dalje pri onom da treba da bude dozvoljeno da im pominjemo mame u kontekstu spavanja sa njima jer nije dovoljna kazna samo ih banovati.

Podržavam, i to mame u rč.Malo je 100 poJena,moliće i plakaće po definicijama k'o i sad što rade,minimum 500.

Kada vidim da je ZycloN postovao negde, onda pokušam predvideti koliki je post i koliko je ozbiljan. Pa tek onda kliknem. To me zabavlja već danima. I impresionira u isto vreme.

Slažem se sa svim. Nek idu u kurac, ubiše jebiga.

I još nešto. Ovih par primeraka što svesno postavljau samo trolčina definicje i postere. To treba da se banuje odma trajno. Šta kurac. Sem ako to nije iz nekog razloga dozvoljeno.

Их, а шта да радимо кад оду сва деца са сајта? Кога да трпамо, бре?

Их, а шта да радимо кад оду сва деца са сајта? Кога да трпамо, бре?

Mame!

Kada vidim da je ZycloN postovao negde, onda pokušam predvideti koliki je post i koliko je ozbiljan. Pa tek onda kliknem. To me zabavlja već danima. I impresionira u isto vreme.

Хахахаха, морам да пробам ово. :)

Za al da se podigne na 300 poena
Luli kad bi bilo hiljadu u startu bi se demotivisali ne bi bilo ni glupih definicija ni glupih postera tuga :)

Ja ne bih ograničavao sve, samo postere na 500 a čet i forum po 100 komada, i da se to lepo istakne kao pravilo, kao intro na sajt pri registraciji...
I onda ne bi više bilo postera sa Vuke od kojih te je sramota što si ih video uopšte..

Јесте, ал толике границе не иду у прилог кајзену. Ко ће му онда долазити на сајт? Заболе их дупе, па није вукајлија богзнакакав сајт да можеш да уводиш то. Ја сам пре за то да кад оцениш одређени број дефиниција, онда можеш и да коментаришеш. Не знају сви да пишу, јеби га. Знам грдило људи који долазе на сајт само да оцењују и читају, и боље то, него да пишу баљезгарије само зарад поена. И такви људи више воле сајт, од ових других, који млате ћилу виц дефиницијама.
Додуше, граница од 100 је скроз океј. Поготово за јебени чет, то покушавам да истерам вековима, увек срања долазе са чета :)

Ма, тај рад.
Да би могао да учествујеш, треба да напишеш 100 поема.