Prijava

Крајња поента је "док Каизен не благосиља нема ништа од све наше приче" ....

Па кад си опајдара Дудуце. Елем, иако је и мени смор да прочитам 30 срање дефиниција, као што је на пример: "Фића-ауто много бољи од југа.", капирам да ће и они да се сморе кад-тад, или макар да побољшају писање. Па нису ваљда сви луди, јебему мајку.

A inače, nije nekad bilo mnogo bolje, naprotiv. Prelistajte kalendar iz 2007. i 08. I tad su sasvim tupave definicije dobijale gomilu glasova ( čak norisi, bate živojinovići, ziljave čkepi, fb i ostalo ). Mislim, realno, sajt uopšte nije gori po kvalitetu, naprotiv.

Pa to od kad sam ja došao. :)
Znam, al tad je počela manija za Čakom i gomila viceva o njemu je tad nastala. Inače sad realno ima mnogo kvalitetnih autora, to stoji. Ali mnogo više ima onih drugih.

Remeta za moda!

biće

A inače, nije nekad bilo mnogo bolje, naprotiv. Prelistajte kalendar iz 2007. i 08. I tad su sasvim tupave definicije dobijale gomilu glasova ( čak norisi, bate živojinovići, ziljave čkepi, fb i ostalo ). Mislim, realno, sajt uopšte nije gori po kvalitetu, naprotiv.

Stvar je jedino u tome što je tad bilo po 30 definicija dnevno, iščita se za čas i miran si. Sad ako pokušaš da pročitaš sve što se izbaci, smoriš se ko plovak.

Tad je pisano 50 definicija dnevno, od kojih su 5 bile dobre, kao što danas od 300 ima 30 dobrih. 10 posto je sasvim solidna brojka. Mislim, manjeviše 90 posto ljudi i dalje veruje da je svet nastao pre 6 iljada godina, zašto bi onda lupam 74 posto definicija bilo do jaja.

Inače sad realno ima mnogo kvalitetnih autora, to stoji. Ali mnogo više ima onih drugih.

Hahahaha ja ne mogu :šuta se u dupe:
Pa ne može i kvantitet i kvalitet, remić :)
Isti je sajt jbte. Samo se smenjuju autori, nekad je to bio NesaDeBeli, danas je to Hugocavez. Ne pravi mjuzikle, ali tu su negde.

Hugo napravi mjuzikl od ove definicije onda si nešin definitivni naslednik :)
http://vukajlija.com/imam-definiciju-poster-bez-minusa/273324

Novajlijama uvedite ograničenje od jedne definicije dnevno, lakši posao modovima, manje prosjačenja itd.

За мирне новајлије 100 поена,а за оне са аватаром ,,навијачких'' група 50 000 поена.

Односно,док не промене аватар, тад и њима може да се смањи лимит.

Za one najmirnije kao što sam ja 50....

Za one najmirnije kao što sam ja 50....

Па, требало би увести тест реаговања на ситуације, типа ,,тролови ан гард'' и тако то,па тек онда са се одреди лимит поена оног ко се региструје.

A što ne biste ignorisali postere?

Amin Bleče!!
Jebem ti postere! Ukinite limit na definicije.

Kako bi bilo da svi prestanete da visite na ovoj temi i pročitate neku definiciju, možda čak i ostavite neki komentar?

Da se zna da je ova tema potekla od MOG komentara na nekom posteru/defki od pre par dana. Ja sam predložio 500 poena i i dalje sam za to. Ko je došao samo zbog postera nek promeni sajt.

Много је то. А искрено за форум не бих границу ставио... Па како бих писао да сам аутосексуалац док сам банован...

Ma ne treba olakšavati posao moderatorima. =)
Ja dugo blejim na vuki, nego se setio tek pre par dana da otvorim profil i da doprinesem kolko tolko.
Mislim da broj poena ne znači toliko, jer će ljudi praviti loše postere i definicije kako god da okreneš.
Mislim da bi bilo najbolje da prođe mesec dana od registracije da novi članovi pročešljaju sadržaj i vide o čemu se tu radi. Da imaju pravo glasanja i ostavljanja komentara na forumu, a na defkama i posterima ne. Možda bi tako stekli osećaj šta može da bude smešno, a šta ne. A ljudi koji bi otvarali nove profile čisto da bi bili internet gangsteri, trolovi ili dupli nalozi za glasanje i reklamiranje ne bi čekali 30 dana da im se otvori ta mogućnost.
Jednostavno je previše posla za to.
tolko od mene.
živi bili.

Не ваља ти то месец дана. Ја ћу направим 320432082 налога за 160216041 минута и да их оставим да ми буду резервни официри. Него треба да буде, ако већ ош тако, бар 60 сати активан налог у року од првих месец дана. Тј, када накупи 60 сати. Или 40.

Da, u pravu si, i slazem se sa tobom. Samo sto ja stvarno ne mogu da zamislim coveka koji je toliko lud da mesec dana pravi profile sa 50 razlicitih mejlova i imena... =D

Mozda bi trebalo da bude kombinacija provedenih sati i broj poena na defkama.
Kao da otkljucavaju nove sadrzaje sajta sa boljim doprinosom.

Znao sam da nije trebalo da otvaram nalog. Sad sam se navukao za dzabe.
imam ispit za 3 sata, a blejim na forumu. -_-