Prijava

Luli kad bi bilo hiljadu u startu bi se demotivisali ne bi bilo ni glupih definicija ni glupih postera tuga :)

Bilo bi dosadno, da.

Ali 200 ili 300 je već realno. Dovoljno visoko da neke demotiviše, a opet dostižno, za kvalitetne i osrednje.

Ne slažem se, ipak, sa 3. stavkom.

Mnogi dolaze na sajt samo da čitaju i komentarišu, i to pozitivno čak. Ne treba im to onemogućiti. Trolovi na stranu, uvijek će ih biti.

Radije da se onemoguće ove aktivnosti (komentari i forum) u roku od 24 sata od registracije. do jutra će da se ohlade.

Edit: Evo to već reče Milica.

A da mi ipak odemo jebati nešto.

Dobro je i ovako kako je.

A da mi ipak odemo jebati nešto.

То.
Да закључам тему пре но што изађем? :)

Dobro je i ovako kako je.

Misliš? :)

Zalupi ljutito vratima.

A da mi ipak odemo jebati nešto.

Људи, код мене у кући има још 8 душа, веце је стално заузет, једва стигнем да се искењам...

150 za postere, 100 za forum i recimo 50 za čet

a npr ( ne znam kako bi ovo funkcionisalo) da onaj ko procita defku oznaci je nekako. da bude druge boje, na foru vredi procitati i totalno govno? to bi opet bilo na foru omiljenog. jer npr zasto bi ja procitao nesto ako je stiven procitao i zakljucio da je totalno govno. ipak treba vratiti nesto na foru defke dana... kvalitet je bio veci.

Не, нек буде 54 за форум, 179 за чет и 332 за постере.

Људи, иста граница за све и готово.

To sam već rekao negde da ako se bude vraćala def dana treba da se napravi posebno dugme "preporuči" na koje mogu da kliknu samo članovi sa lupam 3 ili čak 5 iljada glasova i da se to preporuči računa za trku za def dana

ma jebes trku i defku dana, hocu da mi dobre definicije budu pristupacnije a da izbegnem one lose. izgleda da vise niko ni ne cita defke, napisah jednu pre 16 sati i 22 glasa ima jebote.

Претерујете .

Najvece od ova tri navedena je:
a) Slon
b) pas
c) francuski kljuc

Taj rad janpi, dobra defka u moru sivila nikako da ispliva, jer klinci gledaju i bacaju komentare na postere sa vr' pičkama i prže se kad udariš na religiju i politiku, eventualno i na neki ''muzički'' poster bez nekog dubljeg značenja.
Meni defka plafon dostigne skor 30-6, znači vidi je jedva nešto preko 30-tak ljudi i to ako je ne linkujem (prikladno i sa značenjem,naravno) ili ako je postavim u nekom lošijem terminu, jer pišem kad mi ''prdne''...

francuski ključ definitivno.
granicu podići na 82 poena

Tačan odgovor je pod a) slon, jesam li pogodio mus?

Nisi, to je bilo trik pitanje.

Proključali slon u kostimu francuske pudlice.