Prijava

Dzankee

Динари, еври ?

Evri. Četvorocifreni. Za novajlije.
Surovljevu platu ne mogu ni da zamislim.

Ja sam za to da se uradi Neki Test Humora pre nego što se neko registruje na vukajliju.
ALi ovaj predlog od 100 PoJena Prihvatam.

Тест хумора? Ха-ха.

znam Blek, brate, malo ljudi i ocenjuje definicije, znam da ispizde kad od 25 strana definicija, jedno 15 je totalna nebuloza. A da ne pričam o spemu sajta molbama za 50 poena, vicevima i plagijatima. Konkretno ja uzmem i ocenjujem definicije dosta često, mnogo češće nego postere (ni odabrane ne gledam), ali izvaljujem da sve manje želje imam i za to zbog već navedenih razloga.

Ma samo kad bi se vratile najomiljenije definicije, lepo bi defke bile poređane po popularnosti za taj dan, one govnjive bi bile na kraju. Al džaba mi da pričamo da ova Vuka ne može da priđe staroj, kao da će nas neko poslušati pa vratiti kako je bilo...

Ne odustajte ljudi, ne dozvolimo govnima da isplivaju. :) Borite se! Što bi Čerčil rekao "We shall never surrender"!

Ma samo kad bi se vratile najomiljenije definicije, lepo bi defke bile poređane po popularnosti za taj dan, one govnjive bi bile na kraju.

Još uvijek su. Imaš kalendar.

U pravu su oni koji su govorili da treba bolje nacrtati čemu služi.

Ko je rekao da ćemo se predati bre. Nego mi krivo kad vidim da su neke dobre definicije slabo prošle zbog gomile govana. Koliko puta mi se desilo da omanem i dam minus sasvim slučajno, po navici. Obično na takve definicije ostavim komentar u kom izrazim duboko žaljenje.

jeste frenki je to čini mi se predložio trebalo bi
a odabrane su 10 puta bolje nego neke definicije dana

Reme, nema tu idealnog rešenja, jer ako se postave prevelika ograničenja sajt ima da postane elitistički i zatvoren. Dosta autora koji sada pišu relativno kvalitetne definicije je prepričavala viceve na početku svoje karijere, trebalo im je malo vremena da se uhodaju. Jeste da debila ima pun kurac, ali već sada Zajklon po komentarima napuši i koga treba i koga ne treba.

Što se predloga tiče, nije loš, sem stavke pod tri, ali mi se ne sviđa tendencija daljeg povećavanja restrikcija. Dok nije bilo ove granice od 50, idioti su se koncentrisali na postere, sada se to samo prelilo na definicije.

Reme odustaje, gubi želju! Nemoj da te kaizen čuje :)
Šta se palite s tim silnim ograničenjima i restrikcijama , koga pametnog boli kurac realno da ovde piše ako mu neko postavlja uslove. Otvoriće blog i ćao. Sad ste mi vi neka elita i intelektualni krem pa vam se ne da gubite vreme na retardirane definicije.

Reme, nema tu idealnog rešenja, jer ako se postave prevelika ograničenja sajt ima da postane elitistički i zatvoren. Dosta autora koji sada pišu relativno kvalitetne definicije je prepričavala viceve na početku svoje karijere, trebalo im je malo vremena da se uhodaju. Jeste da debila ima pun kurac, ali već sada Zajklon po komentarima napuši i koga treba i koga ne treba.

Znam brate. Nego je l' dozvoljeno napušavati smarače?

Što se predloga tiče, nije loš, sem stavke pod tri, ali mi se ne sviđa tendencija daljeg povećavanja restrikcija. Dok nije bilo ove granice od 50, idioti su se koncentrisali na postere, sada se to samo prelilo na definicije.

Znam, baš u tome je stvar. Sada zbog postera trpe i definicije.

Mylyce, ne odustajem, niti ću odustati. Tvrdoglav sam i istrajan ako ništa drugo. Samo kažem da mnogi odustaju.

Šta se palite s tim silnim ograničenjima i restrikcijama , koga pametnog boli kurac realno da ovde piše ako mu neko postavlja uslove. Otvoriće blog i ćao. Sad ste mi vi neka elita i intelektualni krem pa vam se ne da gubite vreme na retardirane definicije.

Taj rad.

A inače, nije nekad bilo mnogo bolje, naprotiv. Prelistajte kalendar iz 2007. i 08. I tad su sasvim tupave definicije dobijale gomilu glasova ( čak norisi, bate živojinovići, ziljave čkepi, fb i ostalo ). Mislim, realno, sajt uopšte nije gori po kvalitetu, naprotiv.

Nije brate, meni su te fore sa Čak Norisom do jaja, al stvarno. Na skoro svaku sam dala plus!

by Black Hole
"Ziljave Čkepi

Ja sam polomio stolicu zbog ovoga xD

Ne ukidajte postere (Ivan Ivanović)

Ovako

"Zato predlažem uvođenje jedinstvene granice od minimum 100 poena za:
1. postavljanje postera;
2. pristup četu;
3. mogućnošću postavljanja komentara na definicijama i postera;
4. otvaranje novih tema na forumu."

Ja bih inače dodao i ocenjivanje definicija i postera. A evo zbog čega. Svako od nas može da napravi 1,2,3 naloga nebitno koliko već, i sa istim može da hejtuje kol'ko 'oće. Ili pak sa svog prvog (pravog) profila oceni neku definiciju da + i vidi 50:0, aha ko ga jebe ae ja da mu zalepim -. Čemu to, a po svemu sudeći ima mnogo takvih, a i gorih slučaja. Ja bi' tako to ograničio, ako je nekome stalo do sajta i da ocenjuje on će se sigurno potruditi da "sakupi" 100q, nije mnogo a vredi mnogo. A i zbog "Poster u Poster". Dovoljna su 2-3 mentola sa po 4-5 "lažnih" naloga.