Prijava

došlo vreme menjati windows fon lumiju flegšip jbg, pa me zanima da mi kažete polovan ajfon 4 vredi li uzimati? svakako sam daunovac za telefone, binbos evo koristim od početka 2015. ali sad tek kontam kolko podrška za aplikacije jebe na njemu, pa je vreme da zamenim za nešto drugo. neam para za novo, ne treba mi ništa žestoko, pa mi trebaju utisci vaši vredi li za nekih 30-50 evra tražiti četvorku po KP?

Dodaj malo love i uzmi 5s, bolje će raditi od ajfona 4.

ne razumem se apsolutno, pa moram pitati dalje. koliko je bolji, tj u kojim aspektima se vidi da je bolji? jel brže radi, ne zapucava ili su im sistemi slični? ili ima bolju kameru i te dodatne karakteristike? jbg glup sam žestoko za tehnologiju, zato i menjam sve na 3-4 ili više godina.

Brate kupuješ mobilni za 50e, ne znam kakvu analizu očekuješ

pa brate neam apsolutnog pojma u čemu se razlikuju, zato pitam, svestan sam da su oba modela davno prevaziđena, al opet da znam šta je koji

Jel se to častiš od onih 18 500 din što si izvukao iz ex firme?

hehe takoe, za onih 12500 što ostane još nisam razmislio šta da kupim

Ostavi sa strane dok se ne smisliš :)

Za 50-60e nađi moto g2 polovan

Edit: Tj moto g3 je polovan toliko, zajebao sam se

5s dovoljan za tvoje potrebe, kamera bolja, sistem sličan, ali brže radi od četvorke, baterija dosta bolja, zvuk dosta bolji.

5s za 30-50€? Uzmi i meni dva komada.

Nisam mu rekao za te pare, čitaj moje prethodne postove.

Buraz, ako traži telefon od 30 do 50e, to znači da on kod sebe ima 20, da može da namakne još 10 u narednih 5 dana sigurno, a da se nada da mu u narednih 15-ak uleti nekih 20 od rođaka koji dolazi iz nemačke na odmor tako da ta priča da pridoda još malo za 5s ne ide nikako, daj manite se ćorava posla kakav crni telefon za te pare da vredi ičemu drži se te lumije još i ćuti

Ili ako bi već menjao pogledaj i e36

Slazem se male su to pare a tehnologija skupa majku joj krvavu

шта мислите о леново з5 конкретно ме процесор интересује

нема га ван кине да се купи, једино али експрес ако некога занима

PLATFORM OS Android 8.0 (Oreo)
Chipset Qualcomm SDM636 Snapdragon 636
CPU Octa-core 1.8 GHz Kryo 260
GPU Adreno 509
MEMORY Card slot No
Internal 64/128 GB, 6 GB RAM

Šta bi ti više od telefona?

неразумем се јбг, знам да постоје ови снапдрагони серије 6 и 8 па ме занима јесу ли кинези убацили неко говно и замаскирали га са 6 гб рама

исто ме занима јел могуће инсталирати интернешнл ром на ово да немам говњиве кинеске апликације на њему

Za rom vidi na xda forum ili kako li se vec zove. Ako igras one zajebane igre asphalt 8 i sl pravice ti 636 probleme, za ostale stvari je ok.