Prijava

U sledećih par godina izbiće nama hemoroidi od sjedenja na ovim stolicama i kenjanja o trećim svjetskim ratovima.

U sledećih par godina izbiće nama hemoroidi od sjedenja na ovim stolicama i kenjanja o trećim svjetskim ratovima.

Lolo. Ima istine.

Slažem se sa Kizom. :D

Neće biti bolje. Biće gore, i drugo niste ni zaslužili jer po ceo dan sedite i kukate kako je loše a niko ništa ne preduzima. Nek vam je loše, ko vas jebe :)

Sad će neko da pita "A šta da preduzmemo"..Predlažem uzimanje zakona u svoje ruke. Ne ubijanje i kradju, samo uzimanje onog što je i onako vaaše.

Neće biti bolje. Biće gore, i drugo niste ni zaslužili jer po ceo dan sedite i kukate kako je loše a niko ništa ne preduzima. Nek vam je loše, ko vas jebe :)

Da li si nekad bio frustriran zbog nečega što jednostavno ne možeš da promeniš?

Neće biti bolje. Biće gore, i drugo niste ni zaslužili jer po ceo dan sedite i kukate kako je loše a niko ništa ne preduzima. Nek vam je loše, ko vas jebe :)

Manje vise, ono sto sam ja reko :)

Ja optimistično tvrdim da nikad neću biti pesimista.

Jel iko sekso Nadu?

Meni prva ženska bila Nada zvana čobanica. Bila je gradski lik, a zvali je čobanica zato što je uvek okupljala neke ovonove oko sebe, a među njima i ja. Živa istina.
Nada čobanica nije umrla još uvek pruža utehu i daje nadu srpskom naraštaju.

a ima i ovo

Fenix