Prijava

(тема директно инспирисана овим: http://vukajlija.com/slusaci-jednog-jedinog-benda )
Даклем, свако се од вас бар једном у животу сусрео са иритантном појавом ''фана'' неког бенда/музичара који само оњему прича и само се њиме одушевљава, а о осталоме или нема појма ил га не занима.
Шта ви мислите о томе?

Moj ćale!!!
Sluša samo Sabate i ništa drugo.

Ne mislim ništa, sa takvima ne mož da nađeš zajednički jezik (osim ako je neka cura u pitanju:)

Јуче сам имао жестоку расправу са Слипкнот фаном (95. годиште, бтв), што је директно инспирисало мој најновији постер.
Од клинчадије се и очекује такво понашање, али код матораца... Е то је већ зрело за мало присилне терапије.

Takva osoba ne postoji.
Postoje ljudi koji mnogo vole neki bend možda i previše ali ne vjerujem da neko može da sluša samo jedan bend.

Uglavnom gamad.U zavisnosti od benda koji slušaju mogu da budu iritantni,ili nepodnošljivi.

Postoje ljudi koji mnogo vole neki bend možda i previše ali ne vjerujem da neko može da sluša samo jedan bend.

Нажалост, постоје и такви. Има једна особа коју познајем, која чак и у стварном животу тражи да је ословљавају ,,Јелена Неред'', јер је ''фан'' Ритма Нереда. Тужно.

,Јелена Неред''

JA bi je uneredio...

Хвала за рекламу брате. :)

Мислим да нема потребе да износим своје мишљење овде, урадио сам то већ у дефиницији, мада, укључићу се касније у дискусију, 100%. :)

Nisam još naletio na takvu osobu , obično fanovi nekog benda poštuju još par bendova pod čijim uticajem je nastao bend koji gotive.
Ali šta reći, tužno je ako postoje takvi paćenici ograničeni na jedan bend , tužno je ograničiti se i na jedan muzički pravac tako da o ovim mentolima nema potrebe govoriti.

Не знам такве, али ако ти тако кажеш, мора да их има. ;)
Ја се никад нисам ограничио ни стриктно на један потправац рок музике (за остало, признајем, немам пуно слуха), камо ли на бенд, тако да не видим смисао у самоосуди на музику искључиво једне групе. То је, капирам, мање због музике(тешко ће данас наћи потпуно оригинални бенд), а више због неких других ствари, као што су митови о бенду (да су сатанисти, ванземОљци, јбмлига) на које наседају лакомислени, па се наложе. Стварно не видим чему то.

Primetio sam da su "slusaci samo jednog benda", uglavnom fanovi Slipknota, Metalike i Ekv-a.
Ostali su uglavnom tolerantni prema bendovima istog zanra.

EDIT: I Linkin Parka. :D

Да, Ди-Мене, и Линкин Парка.
Едип: У, да, Ван Гогери! Фора с њима је што мисле да су ови рок. ;))

Линкин Парк. :))

Едит: А Ван Гог? :)

Jedan moj drug nije baš "slušač samo jednog benda", ali mu je Azra, pod broj jedan, pa onda veeeeelika pauza, pa tek onda nešto drugo može doći u obzir.

Inače normalan lik. Čak i o muzici ima normalne stavove, ali Azru gotivi, pa gotivi.

E ja mislim da Peki treba da promeni ime teme u: "Slušači Linkin Parka - Žešći smarači (namerno bez znaka pitanja)"

Izvinite što spemujem, ali: Gde si bre L0L, sto godina?

Operacija pluća i nemogućnost korišćenja neta u bolnici.... Baš sam Cari prič'o danas