Prijava

Gamby, ja mislim da treba sajt da se zatvori. Jbg, nema više onih zajebancija od nekad...

A Peki, ti sa tvojim ZVAO SAM POLICIJU DA PITAM GDE JE DEFKA ga podizes. Mhm. Ljuta sam sto si mi obrisao Kurac od ovce.

Да, а сви идемо на постере и смејемо се невероватним провалама... и онда се жестоко сморимо кад видимо неки трол постер. Јао, јао. А и ти ликови што су бановани би били велики аутори чим се тако лако пале. Дај.

Чек, ђаво, а како ти подижеш ниво "духовитости" сајта?

Sigurno bolje nego vi sa trolovima. napišem dobru definiciju npr.

napišem dobru definiciju npr.

Pravo da ti kažem ona sa Bukovskim na naslovnoj što je bila je jedna od retkih sa naslovne koju sam minusovao....

Tasmanijska, je l ti ne shvatas jednu stvar? Citajuci trolove mnogo vise se nasmeje ljudi nego citajuci tvoje genijalne defke.

A sto bi nas onda trebalo da boli za tvoje misljenje?

Meni je najsmesnije od svega to sto svako malo neki od przitelja kuka na onoj temi da je popio 30 minusa za minut.

Mene takođe oće nasmejati kad se dve ili više žena podžapaju na sajtu, čak više nego ovi što se prže. Ima drugačiji šmek.

pufnice, to ti misliš da se nasmeje.

Jebote, kakva arogancija.

Jebote, kakva arogancija.

Јбт каква иронија.

Јбт каква иронија.

Jebote, saznah da ti nemas 12 godina.

НЕ ПОМЕРАЈТЕ БАГРЕЊЕ!!!

Dobro, ništa, vi oformite komisiju i nazovite je "Komisija za odobravanje onoga što je smešno na sajtu". Predlažem da predCednik bude tasmanijski.
Onda napravite formular neki, mi ćemo da popounimo, pa vi pogledajte da li vam se sviđa ideja, pa ako odobrite i po vašim standardima je, mi ćemo onda preći u realizaciju tog projekta.
Ako nije po standardima "KZOOŠJSNS"-a onda nećemo to da radimo.

pjer što mu nisi rekao i ja aj se jebemo