Prijava

Drkanje je umetnost....

Како вам се чини употреба ''странац'' технике за дркање?

Је л то кад седнеш на руку чекаш да ти утрне, па онда кренеш да млатиш не би ли изгледало као да ти неко други мануелише?

Егзектли. Ал врати се крв после 2 минута.

Не практикујем. Јежим се када немам циркулацију у неком делу тела.

Mislim da smo izostavili teološki karakter teme????

NPR
http://vukajlija.com/da-li-je-masturbacija-greh

Има чак и песма о дркању-пардон, ролању:

http://www.youtube.com/watch?v=Ik9B9s8DFbM

P: I tako Adam i Eva zgrešiše... i Bog ih istera iz raja.
P: E da ga je Adam izdrkao, Eva mu ne bi bila potrebna, samim tim ne bi bio izbačen iz raja.

Poslije ovoga se može samo reći da drkanje nije grijeh. I ne samo to, može se reći da je čak i vid služenja Bogu. Možemo reći i da je drkanje proces čišćenja od iskonskog grijeha.

Poslije ovoga se može samo reći da drkanje nije grijeh. I ne samo to, može se reći da je čak i vid služenja Bogu. Možemo reći i da je drkanje proces čišćenja od iskonskog grijeha.

Na pragu smo najvećeg teološkog otkrića....

Drkadžije su onda mnogo posvećeni služenju Tvorcu. Dule, ti si materijal za patrijarha.

Drkadžije su nešto između anđela i čoveka... Kizo ti ćeš da budeš mitropolit....

sve sam procitao... bas ste mastoviti... ja mislim da drkanje nije greh, vec spada tu sa kenjanjem i pisanjem u fizioloske potrebe.. i msm da je glupo sto devojke poricu da drkaju. :D

Nije, kako neki smatraju, proizvod izvitoperenosti i medijske lobotomije modernog doba, niti nekakve anti-kulturološke zavere u službi sistema putem zaglupljivanja i hipnotisanja nižih najmasovnijih slojeva društva, ne, on je direktni potomak onog inferiornog mužjaka majmunolikog čovekovog pretka, čije su se navike do danas zadržale u čoporima pavijana, i koji je, poput tipičnog današnjeg predstavnika ove životinjske vrste, pre toliko vekova sedeo na grani, i samozadovoljavao se (nar.: drkao), čežnjivo gledajući kako alfa mužjak na drugom nekom drvetu oplođuje (nar.: jebe) neku od ženki iz čopora, dok je drugarice pridržavaju, da je silina udarca ne obori sa stabla.

Jel dobije mitropolit mantiju? Zamisli, drkaš ispod mantije kad oćeš đe oćeš.

Pa naravno! To je i svrha mantije...

Do jaja. Da li Svedržitelj drka?

sam si sebi odgovorio, pošto je SVEdržitelj mora držati i vršnjaka tako da...

Rasturamo ovu teologiju. Izgleda da je teologija zapravo nauka o drkanju.

Zato se monase i ne žene!!!

I onda narodu podvalili da je to grijeh. Drže monopol ko Mišković.