Prijava

Tako je!!!

Samo nemoj porez da uvedu na drkanje.......

Polako ali sigurno tajne drkanja bivaju otkrivene a zablude o njemu se ruše. U to ime, izdrkajmo ga!

Izdrkajmo IH, kizo! Svako svoj, brate, nema ljutiš. :)

Ljudi ne dajte da nam zamre tema!!!!!!!!!!!!

neće dule, ne boj se :))

Ko drka nema brka.

Drkanje je više potreba no grijeh, jer muda se moraju praznit, a priznaćete da je bolje izdrkat ga s vremena na vrijeme no da svršiš neđe u san ili budan, kad se ne nadaš.

Ja sam vremenom evoluirao od previse drkanja sad moram da drkam barem dva puta dnevno, ako to ne ucinim prepune mi se jaja i bolu me.

Џизс дркин' Крајст...

ja priznajem gresio sam mnogo ali priznaj gresila i ti si

Meni neke nelogičnosti u prvom postu nisu jasne:

"Prosipanje života" ne može biti razlog jer čak i pri odnosu koji rezultira trudnoćeom uspeo je samo jedan od desetine milijuna spermatozoida, ostali propadaju. Sa druge strane i žene svakog meseca (ciklusa) oslobađaju jajnu ćeliju i ako nema trudnoće radi se o "prosipanju života". Prosečna žena ima oko 450 ovulacija dok su joj jajnici aktivni.

ZAšto bi to bilo prosipanje života, kad život nastaje tek sjedinjenjem muških i ženskih polnić ćelija? Dakle, masturbacijom se ne dovodi u pitanje nikakv život. Ne samo zato što su semena tečnost i spermatozoidi regenerabilni, već zato što spermatozoid, sam za sebe ne čini život, pa nije moguće da se samozadovoljavanjem ,,život prospe".

Ovde mi nije jasna jedna nelogičnost:

"Prosipanje života" ne može biti razlog jer čak i pri odnosu koji rezultira trudnoćeom uspeo je samo jedan od desetine milijuna spermatozoida, ostali propadaju.

Ako zamislimo da spermatozoidi sami za sebe ipak čine život (što je glupost), onda se pri masturbaciji ,,prospe" 50 milijuna potencijalniž života u svakoj kapi. A REALNO, i taj jedan spermatozoid koji penetrira u jajnu ćeliju je dovoljan da se, uz sve gore navedene ograde, kaže da je masturbacija ipak ,,prosipanje života".

To jest bila bi da su spermatozoidi sami sebi dovoljni, u gej ili hermafroditskom svetu bez ženskih jajnih ćelija.
© 2009 IKI Prevoditelj. Autorska prava zadržana.

a znaci drkanje je bolje od jebanja, sta ak to sve uspe pa zena rodi 50 miliona dece, to bi sjebalo balans totalno

Drkate li ga???????

upravo sam ga izbambusao 4. put od jutros.
nekad kad mi dođe želja ne mogu da prestanem

ja skoro jebao, pa mi se ne drka...još.

Ajd da nam ne zamre tema....

DRKANJEEEEEEE!!!!

Ja neću sad drkati, odo da se napijem, pa kad dođem, ima da ga stružem svunoć!

Ja ga upravo sad udaram od laptop.... FFSE VCEWT GVCX...

Procitah pufnicin link o drkanju, onaj sa svetosavlja, i mogu vam reci da sam apsolutni nevernik po delima, supicku materinu gorecu u nekom kazanu u paklu, i to bez da me mesaju.

Ja sam vjernik, dakle nema seksa prije braka, ali biram manje zlo, drkam iz predostožnosti.