Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Jesi brate ali formula je tek kurčina

  2. jel ima ruska formula nema pametnom docta

  3. inache poshtujem autoritete sa saita al samo one koi odbiju jeftina letovanja po rvackama

  4. Jesi brate ali formula je tek kurčina

    Obrazloži.

  5. pliduu kako proso f1 na carsiji danas el bilo dobro

  6. Čevulijan ovo ti je zalet u prazno velik za dolar inače. Dolar se jako batrga, jer gledaju da ga isteraju odakle god mogu sad, čak i banke kupuju zlato.

  7. eo gledam ove izbore u svabiji i hitlerovoj domovini, bukv ovi novi desnicari normani vs levicari true ekstremisti

    brat orb pionir ove politike necemo treci svecki

  8. pliduu kako proso f1 na carsiji danas el bilo dobro

    Jes ali vidjao sam ga i ovih dana, tu je vec sedmicu

  9. ju brate i ovaj čevu gori nego što sam mislio

  10. ima li neko normalan ovde a da se ne zove

  11. gledam sad jednu definiciju kaže napisana prije 17 godina. lol

  12. henzo true alfa neverue dae digatalni svet postojao pre nego poco igra gplay igrice na caletovom tel

  13. pa imao sam 7 godina brt :(

  14. Austrijanci su genijalan narod btw, ubedili svet da je hića bio Nemac a Betoven Austrijanac lol

  15. haha eeee moj henzo znas li ti koliko je stetno tako maloj deci davati tel uruke

  16. kuku eno i u francuskoj DesNiCa razbila mejmune sta se to desava

    micron dobio po njonji

  17. I kod mene dominira desnica ako me razumete

  18. au pliduu eno pala i vlada u francuskoj kuku, nek se spremi bajden

  19. Nemoj me plasiti caro

    Jebach, jel tako da nece čika bajden da izgubi od trampa, jel tako ?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.