Podijeli sa Vukajlijašima

  1. jbg onda bolje da si reko vrdnik, mada dosta mejmuna iz bg se naselilo u ove krajeve tako da se i to zagadilo

  2. Jeste, Fruška gora stecište svega i svačega postala, napraviće Zlatibor od nje međedi.

  3. ima nova podela, srbija do ikee i od ikee, bukv podela dingospowi vs mejmuni

  4. vrdnik

    pre negde 2-3 god vodio me ortak u vrdnicku kulu na neku kraft pivu (brrutalno je, poz za remea) i generalno smo se vozili kroz taj tu kraj, kaze on e tu levo su neki tipa pavlovci (tamo je svako selo pavlovci, pupinci, popinci, pecinci, proplanci) i tu djovak ima kucu

    reko ene de u svakom selu on ima kucu, ajd bas da vidim, veli ne moze da se pridje ima SEKJURITI

    cap or fact?

  5. Do ikee litijum i zlato, od ikee kerovi i blato

    To je realna situacija a vi gospodo lagano samo

  6. Ja sam melki

    imam kurac velki

    dođi Mesni

    malo mi ga mezni

  7. Ma da par mejmuna zauzelo to jezero, bukv šnime nemodz pridje da jede govna

  8. lokva a ne jezero bolje reci ali dobro ako je private i solo si onda ti dodje ko okean

  9. Šnime - u pacifiku kupa se

    Cara: MA TO NEKA LOKVA

  10. real evo ti

    https://imgflip.com/i/8tmvl3

    prepoznaces novaxovu kucu okolo njive bukv

    (ako zumiras videces da srki maše)

  11. ahha lol da to je to

  12. Cara jel ovo ono jezero gdje ides da se kupas pa ti udje voda u uho

  13. jeste, al idem samo kad djovax prazni septicku

  14. real da imam neke paretine (krindz koine) sad bi tamo uzeo plac i napravio vilu preko puta novaxa

  15. pa se nadjemo na po jezera malo ogovaramo nadala i fedexa hnjololo

  16. Djovak kosovar, ne ide jednom dingospowu poput tebe da mu se ulagujes brt, ipak si vojvodjanin

  17. ma jok, mi smo svemirkoi moj nole i ja

  18. Cara bi izmanipulisao Srkija, ovaj bi odmah u gliste investirao

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.