Podijeli sa Vukajlijašima

  1. moamere! ti si taj glumac sunce li ti jebem pedofilsko!
    nisam ja pedofil, druže organ gonjenja, ja sam moamer kasumović.

  2. Vest o tome kako je Damir derpe karao nekog klinca, dobio robiju, pa podmitio sud da cuti i zbrisao u Crnu Goru. U komentarima se pobise oko Republike Srpske, ratnih zlocina i religije.

    Nema teorije o boljem zivotu na Balkanu, preglupa smo stoka.

  3. Dodik bajo ide na briksa ovaj nas papak nema muda

  4. https://www.blic.rs/vesti/hronika/majka-troje-dece-jedina-prezivela-sudar-kod-usca-dva-sata-lezala-ziva-ispod-oklopnog/0vbn6lp

    Razumeo sam po slici da je oklopno vozilo išlo levom stranom odnosno možda u preticanju prešlo na levi deo kolovoza
    Užas jbt

  5. pa ne daju detalje majmuncine al vidi se da preso u suprotnu traku, vrv je zakuco ovaj auto i pomerio ga van asfalta jbt koji majmuni voze ta govna

  6. Pa i prošle godine slično nešto se dogodilo čini mi se, valjda jedan u civilnom vozilu poginuo na isti fazon

  7. retrdi pobili vise srba neg siptara za zadnji 25 dina

  8. slusam Nectora kaze bio u Moskvi 10 dana kaze njihovi avioni ne ostavljaju bele tragove po nebu ko kod nas

  9. то код деје џејмс бонд лучића били у москву знају да је вучић тард тое важно

  10. da kae nector ubile ih sankcije ima tries vrsta piva u marketu lol

  11. аахаххаха да и то у малој продавници

  12. lol i vincuge ima sa svih strana sveta sve ok

  13. Obično ti vojni kamioni imaju pored vozača (nekog običnog vojnika ili ugovorca) i nekog podoficira. Da je preticao, sumnjam, jer mnogo su rigorozni prema vozačima ako pokažu i promil odstupanja od pravilnika. Jedino da se uspavao, ali tu se onda vraćamo na onog suvozača koji je to morao da iskontroliše. Užas

  14. evo pisu sad da je imao alkohola u krvi vozac oklopnog, a ovaj otac sto vozio civilno vozilo isto radio u vojsci srb jbt

    e daj rakije aj vozimo tenk regionalnim putem

  15. Ео кажу србија касни са покривањем државе 5ге мрежом и министар не знам чега комуникација телефоније како се већ зове то место каже до маја 2025 биће покривено све иде гассссссссссссссссссссссс

  16. Oh nooo sta nas snadje nemamo 5g mrezu zadnja rupa jevrope daj vacine ovamo

  17. па сад нећемо напредовати тако нешто је рекао министар тај који не знам ни како се зове

  18. https://www.youtube.com/watch?v=nLiOJiCtUfU
    чекај како сме зла русија да се бори против добрих невиних нациста како их бре није срамота

  19. U jebem ti 10 godina kako sam se registrovao ovdje, meni u glavi mozda 4-5 max, sad sam i ja stari autor i mogu da pricam kako je nekad bilo dobro ehh

  20. и мени први налог пре 10 сад ускоро и 11 дина ал боли ме курац за лепо или нелепо сајт је говно сад а имали смо малу мирну заједницу дебатни клуб док се казан није повампирио и остао без пара па је морао да направи ворд ексцел дизајн форума

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.