Prijava

evo već je počeo da lajf koučuje kako je i svim nama ostalim burazerima vreme da napravimo dete

a nije da nije u pravu

Ako, i treba nije ok da njegovo dete bude siromašno u braći

Ljudi prosto ne kapiram zasto ne date priliku da se nesto okaci,bar defka,nek stoji,nije ok,ako nije sve toliko lose.evo moje neka ne valjaju ali gledam i druge koji su po par godina na sajtu izbace vi brisete.pa nije poenta da se takva strogoca gura,treba da bude inspirativno a ne da gusite ljude da im se ogadi.za odabire skidam kapu,tu mora biti kvalitet,ali da brise sta ko stigne nije ok.neka nesto ostane da gledamo smrtinici mi obicni razni su ukusi,pa ono sto je pravo odabirajte vi...imao sam profil prije 5 godina,i napravio vrh poster prvi i jedini tada sa saricem,tona prodje kilo nikad,dobio sto lajkova,i makli ga nakon dva mjeseca,zasto?i kad sam popizdeo bio sam banovan.to nije ok...

Eo me sedim s Kosmajcem na slavi nekoj.
Razmišljam da l i dišem pravilno

Космајац
Eo me sedim s Kosmajcem na slavi nekoj.

Sediš sam sa sobom xd

Nisam pička sad neka al tremu neku imam jebate

Slikaj ga za slavskim stolom potajno xD

Kad bi te provalio bilo X5 C4 haha

Cekaj da isprica neku pricu ili da neki komentar i onda se proderi bezobrazno e ajde ne lupaj jebene gluposti

hahaha kontriraj mu dok prica nesto opovrgavaj ga

ArminVanBuuren
Cekaj da isprica neku pricu ili da neki komentar i onda se proderi bezobrazno e ajde ne lupaj jebene gluposti

hahaha