Prijava

Slusaj me dobro strokavi nejebacu, ako zelis navlaciti sebi bedu na vrat nastavi da mi ubacujes mod edit i da menjas postove, danas se sprdas, sutra ces ubacivati neke bolestine u moje postove i prikazivati da to ja radim, znam da si bolestan jer si dirigent, ali svakako te nikakva moderatorska pozicija nece zastitit od nabijanja one palice u tvoje dupe. Ako ti ne shvatas svoju odgovornost i ne razumes da tudje reci ne treba menjati, onda zasluzujes svu onlajn patnju koja ce te snaci, toliko da ces vrisnuti svaki put kad vidis uredjaj sa konekcijom.

Sta ima kod tebe?

Hahahahahahaha

Cuvaj se onlajn patnje druze moj

znam da si bolestan jer si dirigent

Ovo tačno 200% :)

Ostalo ne bih komentarisao, jbg ne znamo se, veliki pozdrav:)

P.s poziv na cevape/bleyu stoji

ne jedem sa ljudima koji zloupotrebljavaju poziciju moci

Manijace iskreno ja ovo ne bih jebao ni u hodu. Uzasno je ruzna. Barem meni jbg

Danas pošalica sutra kačenje boleština u tuđe postove, a? Surov slučaj paranoje, morao bi malo da preispitaš tu tvoju generalizaciju:)

A jedno je sigurno - ne trebaju tebi moje boleštine u tvojim postovima, opušteno:)

kakva paranoja, hahaha, cekaj nesto mi susti ovaj telefon

Ja bih Profa i bombija stavio da budu cimeri , što kaze Bohor placao bih da gledam.
Bio bi to rijaliti za anale

za moj anal ne bi sigurno, zapanti

Ukinuta cet soba: Kafana

ето вам успели сте секто чекаоничарско-коментаторско-комуњарска чак је један од вас дауна постао модератор

почиње да ми се допада овај бомбаш

https://youtu.be/6YPS00lU7rQ

Јако опуштајуће делује.

Od 90-ih godina proslog veka do danas, izgubili smo masu ratova i teritorije. Vlasti su se menjale. razni ljudi odlucivali, ali su trojica ljudi konstanta i uvek su na strani drzavne politkke koja izdaje - Seselj, Vucic, Dacic. Nema izdaje i gubitka rata ili teritorije bez njih.

Treba napomenuti da niti jedan od njih nije Srbin.