Prijava

Ajde i sam znaš da ti je malo stav bio paranje neba nosem, malo to promeni i opet smo bff wtf

где конкретно хаха

Mene stvarno interesuju price iz kine, nesto sam video kad si malo nesto pisao, jesi razmisljao da otvoris jutjub akaunt i krenes da zivis od sabskrajbova?

Zajebavam se za jutjubera, mada mogao bi da ispises na forumu nekad nesto o kini iz prve ruke, nekim sranjima i forama odatle, svakodnevici i sve

Ovog si čoveka našao da prozivaš, Zap, ccc...čak je i momenat biblijski 1:11:11

https://oload.fun/f/z5P3e63mQuE/Kocenje.1.mp4

Ok zbog toga ima debeo kredit

пишем ја нешто стално и качим слике додуше не овде, не из курчења јер ја не радим ништа за лепе паре а неки морају да трују народ за мање него јер ми занимљиво а верујем и некима који виде то

Pa ako pises al ne da mi vidimo ovde onda mi je isto ko da ne pises
Posalji u pvt ako neces da kacis

два тошића обојица репрезентативци обојица рођени у зрењанину једнога зову бамби другом се жена зове јелена први навија за партизан а овом другом јебу жену иако га не зову бамби према томе пфц>цзв

Ocekivao sam skec u fazonu

Dve familije tosic obojica u zrenjaninu, u jednoj glava kuce bambi, u drugoj jelen

Al muški je odigrao Karleuša na sp. Da je igrao protiv brazila ne bi primili onai glupi prvi gol

ахаха али ћићина фаца у овом клипу је фантастична кад је чуо да је овај из косјерића направио је фацу као ја кад неко каже да је из маоче

Kako Soros finansira domace izdajnike. Ceo detaljan PDF Centra za Evroatlanske Studije sa parama koje su dobili.

https://www.pdf-archive.com/2018/12/28/integrity-initiative-serbian-cluster/

Pa posle vicite "teorija zavere"

EDIT: Ovo je samo za "projekte" u januaru mesecu

Je l imas neke eksel tabele?

Bata Sale niko osim mene ne govori da su to teorije zavere sto je najgore

Inace ovo sam slucajno nasao, moj test bot za web aplikaciju na kojoj radim u firmi slucajno naleteo na ovaj prvi PDF preko nekog key worda. Posle vidim i da RT objavio na svom sajtu.

Ah da, Rusija je zlatna i zli Amerikanci zele da je uniste. Ajde ne siri ovu propagandu zaostalu

Mislis propagandu kao "8000 mrtvih u Srebrenici istina, Srbi genocidni narod" ili propagandu "Rusija je kriva za sve lose u svetu"? Ili mozda "Srbi nikada nisu bili u Bosni, dosli odnekud"? Ili "Bosnjoooci nisu islamizirani Srbi, vec Iliri, Kelti, Eskimi..."?