Prijava

Problem je sto covek cesto zaglavi pritvor zbog tih osuda..Biti zadrzan i 48 sati zbog neke dronfulje koja lazno prijavi je steta.

Da se razumemo ja bih silovanje sudio smrtnom kaznom nabijanja na kolac na trgu sa pre toga osečenim mošnicama 

Da se razumemo.

Plidu, pozdravlja te moja supruga i želi ti da čim prije skineš mrak, kao i svakom muslidži pre dogovorenog braka sa daljom rodicom nije ti lako sa toliko otečenim mošnicama. Svako dobro.

Lijepo je sto vi pederi svoje partnere zovete zenama, niste zastranili bas znaci

Oblije me neka toplina kada vidim ova nacionalistička prepucavanja.

https://www.youtube.com/watch?v=HUW8jKSb78Y

Lepe su prilike do opucim i spodbijem muslimanku uskoro.

bombas

Lepe su prilike do opucim i spodbijem muslimanku uskoro.

Oooo aferim, bomb, aferim :)

Слава тебје Христе Боже,апостолов похвало,мучеников радованије,ихже проповјед,Тројица јединосушнаја.

https://vukajlija.com/forum/teme/20068-podijeli-sa-vukajlijasima?strana=2986#post_3989301

квалитетан коментар, насмијао сам се од срца

Ja ne znam nijednog, ali zato znam dvojicu koji nisu osudjeni za silovanje koje su pocinili

evo opet jako subjektivno sve, 0 objektivnosti kao po obicaju....ona ZNA sigurno da je bilo, znaci drzala mu je svecu dok je silovao, a za moja dva slucaja koja sam rekao da znam da sigurno nije bilo silovanje ona kaze PITANJE DAL JE BILO ILI NIJE NE MOZES ZNATI

Pa postoji razlika Pezose izmedju dokazano na sudu i Soja/ Pezos nesto tupe na vukajlija.com.
Ova obojica su dobila svoj epilog na sudu, nazalost , obojici prvi put progledali kroz prste, pa su eto imali prilike i da ponove. Jedan jako brutalno.
Znaci sud, ne rec zrtve protiv reci zlocinca.

Па чекај на чему базирамо ту тврдњу да им је суд гледао кроз прсте? Постоје и могућности да није било доказа и да се није десило.

Је л’ су икада доказана баш та прва два случаја или се овде заправо на основу наредна два закључује да су се претходни одиграли? Није ми јасно.

Dobro, ajde. Izmislile su.
I ove druge dve su isto izmislile, pogotovo ona sto joj je polomio kicmu. Sama pala na stepenicama, pa optuzila ovog nesrecnika. Sudija je bila zena, pa iz zenske zlokobne solidarnosti presudila obojici.
Terajte se u kurac, ne mogu vise.

Ti imas pvt, pa ako te zanima pogledaj, ne pada mi na pamet da o tome pisem javno.

opet ona...ja bar licno ne kazem za te tvoje da su izmislile....al si ti za ovu dvojicu koje sam ja spomenuo automatski rekla PITANJE DAL NISU IPAK SU TO MUSKARCI....a bukvalno im se usrale u zivot....ovaj nas se izvukao bez posledica na kraju, a i dalje se secam ruskinje kako se smeje ko hijena podmuklo kad su ga odvlacili sa broda, a za ovog meksikanca nisam cuo sta je posle bilo, al njemu se bas debelo ukenjala u zivot, decko taman dobio promociju, poceo ozbiljnije da zaradjuje, sad vise ni na jednoj ozbiljnijoj kompaniji nece moci ni da prismrdi, bar ne ovo sto je radio jer je obelezen kao SILOVATELJ

Lajk ako te boli kurac za zene i da prodres uopste u zensku psihu itd

Brate, o čemu vi polemišete.

Žene nisu i nikada neće biti jednake sa muškarcima.

Tu je kraj priče.

ukoliko se ne varam,prosle godine je bila ova spika.nisam siguran koliko je istinita.

Jbg, kapiram da ih nisu ni ostavili baš na cedilu. Čak i da nije istina u ovom obliku kako je napisano tu, ajde da mislimo da neko hoće da učini nešto ovako lepo.