Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ne širim paniku ali širim paniku. ~Zapata

    Mislim da si malo precenio smrtnost, to jest da i ako je zaista 10 posto u to spadaju žešće kompromitovani. Zvanično 4500 zaraženih i preko 100 umrlih, mada kinezi lažu straobalno

    Onaj ptičii grip ubijao 50% zaraženih, ebola isto uz dug period inkubacije taman da se raseje, pa kurac, mada da se ebola desila u kini a ne u podsaharskoj vukojebini pitanje šta bi ostalo od nas

  2. Grip nikad nije ubijao 50%

  3. ja nosim masku za aerozagadjenje ovih dana ujedno je i za zaraze ali sam cuo da se preko sluzokoze prenosi korona tako da dzabe

  4. Pa da al h5n1 se tesko prenosi sa coveka na coveka... elem, sigurno Kinezi smanjuju zvanicne brojke, ko zna sta se tamo desava

  5. cutalo se jos u decembru o gripu

  6. ima dvije vrste idiota.
    one oni koji misle da je ovo zombi apokalipsa i oni koji misle da je ovo nista.

  7. i bombas koji misli da je ovo povezano s navijanjem nekako koji je posebna kategorija

  8. I sta je sad moguce uraditi sa tima koji su doputovali iz kine pre nego sto se saznalo za virus a koji moguce imaju virus. Mozemo ih jebati ili kako
    Ja bi zvao ove iz levijatana da upadaju po kineskim cetvrtima i vrse testove nad svim kinezima i ko god vidi kineza na ulici odmah mora zvati telefon.

  9. https://www.youtube.com/watch?v=momrptKckr4
    1:19

    Du hast je u stvari nemački pandan na Moji su drugovi

  10. Ovde se vidi koliko je narod neizivljen
    Stavljaju ocene kao nema virusa, provereno xD
    Jeste smesan ovaj kinez za pr ali osudjujem majmunisanje po ko zna koji put. Na internetu u sustini vlada jednoumlje i tu je struktura uglavnom opozicija, studenti, srednjedobni koji zive sa roditeljima itd i tu nema krezave srbije koja bar zna da se ponasa normalno. Tako mozemo izvuci zakljucak sta bi bilo sa drzavom da nekrezavi vladaju drzava bi bila haos.

  11. Gledaj kako žena jede govna, neka neko uradi to i to. Pa izađi i ti otvori vrata medvedu ženturačo nesposobna.

    https://www.facebook.com/42463089953/posts/10158148420089954/

  12. ceka se pezos za analizu

  13. Evo ih Dnevnaci u u Ja volim Srrbiju
    #KoNeBiJeboKosjerinuNeTrebaDaZivi

  14. Joooj Marinica moja lepa slatka

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.