Podijeli sa Vukajlijašima

  1. TOP 3 DESNIČARA U SRBIJI!

    ŠEKI, MILICA I MIŠA VACIĆ!

    https://www.youtube.com/watch?v=VmSq_0YlKy8

  2. Milan Jevđić Jevđa radi u pica plusu na vidikovcu, ima 110 kila minimum

  3. tesko mi je da poverujem u to

  4. Majke mi, radi trecu smenu obicno, bar ga ja tad vidjam. Dosao jednom jedan klinac 10 godina ima mozda i uzeo karpicozu, dao 200, a pica kosta 150. Jevdja se napravio lud, ovaj mali bleji, ceka i pita ga: a jos 50 dinara? I ovaj kao a da da izvini, ja zaboravio hahah

  5. ovo je dokaz da jeste on.

  6. Koji sad Jevdja jbt?

  7. Siromašni student iz Užica. Bio kod Tatjane Vojtekovski, kukao da jede prašinu u železniku i da gladuje danima, posle se ispostavilo da je imao 3 donatora i pare trošio na montekarlo, skadarliju, pinnbet i gejner

  8. https://youtu.be/Xsu-ZlUXFJk

    Mislim da je ovaj decko srbijanac iz sapca, cuj naglaska jakog boktejebo

  9. premestamo temu za tovarenje bombasa ovde
    ne mozes svaku temu zatvoriti blajvzene

  10. Само га ти товари али не знаш да на само један позив имаш три официра војске БиХ на вратима. Славиша, тј, његова жена их познаје

  11. hahaha ladno mu je trazio na pvt da zakljuca temu jer ne moze da istrpi sad svrsavanje po faci ciganskoj, cigance jedno....garant je opet slao nesto tipa prete mi porodici moras zakljucati temu ili cu i tebe morati da tuzim

    sta je vise fora sa tim oficirima koji mu jebu zenu, jel ima neka pozadina il je cisto izmisljeno nesto

  12. Једном кад сам га ја лујмовао на чету гурбет упоредо причао с неким другим аутором не знам сад тачно којим и каже му “само нек он прича, ал не зна да на један позив има три официра војске БиХ пред вратима”. Потпуно неиронично, кринџ оверлоуд

  13. aha mislio sam da ima neka proverena prica da mu neki potporucnik stvarno odrzava zenu, razocaran sam malo sad

  14. lujmovao - olanikova rec

  15. hvala druze na prevodu, posto sam se juce registrovao na sajt pa ne znam

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.