Podijeli sa Vukajlijašima

  1. hahaha ladno mu je trazio na pvt da zakljuca temu jer ne moze da istrpi sad svrsavanje po faci ciganskoj, cigance jedno....garant je opet slao nesto tipa prete mi porodici moras zakljucati temu ili cu i tebe morati da tuzim

    Hahaha a bila bi fora da stvarno tuži pa da posle neko češlja postove na Vukajliji i posle njega navataju za doks.

  2. A Kajzen sisica sad glumi autoritet i zaključava teme iako ovom krelcu niko ne dira porodicu, a nije kad je ovaj kačio mejlove i fotke sestre i majke.

  3. Nisam video to ranije... Trebalo je da prijavis... Napravicu nesto za lakse prijavljivanje takvih stvari.

  4. banuj i bombaša i bolju i kraj

  5. ubaci karolinu radio u cet veruj mi

  6. tuzicu te ako ne ubacis

  7. banuj bombaša i bolju

    vjeruj mi

  8. Pa kako nisi video u aktivnim temama "Ocenite seku" i "Jebanje Bombaševe ćerke i žene"? Vrtelo se danima u aktivnim. Ima brat bratu 30 aktivnih članova skupa forum, definicije i čet... I treba ja da ti prijavljujem ko šta sere ovde. Boli ga kurac.

    Tad si trebao da reaguješ i da banuješ ova dva kretena, a ne sad da zaključavaš teme.

  9. Nisam bio aktivan... Kazem pravim sad nesto da sprecim to u buduce

  10. kajzenove smicalice :)

  11. људи враћа се стефан костић да буде модератор

  12. доста боља ћирилица хвала кајзену нарихтао нас је

  13. Морам звати цару, вратио се кулен

  14. e to je super kazane da stavis nesto za prijavu postova, da kad se vratim na vukajliju za par meseci ili godinu, da mogu da prijavljujem degenerike koji upropastavaju sajt svojim glupostima

  15. бомби, риспект за тебе ал пријави себе првог, сереш много задњих дана

  16. за једног авант-гарде гробара плакање ауторитету је крајње пичкасто понашање

  17. kakva pickica kuka kad god je na njega red
    pickice jedna od 43 godine

  18. kakve su ovo uvrede, pozuri sa tim dugmetom za prijavu