Podijeli sa Vukajlijašima

  1. uuu nisam ni video da imaju dve slike mmmmm praznik za moje oci

  2. sjecam se pezosovog opisa stanijinih stopala: pogače.
    hahaha

  3. Perem i ja auto samouslužno. Lako je, jeftino... ova najbliža meni ima i tu četku za jače prljavštine. Ponekad me smara kad se usisivač zapuši, a ne možeš znati dok ne ubaciš pare. Ljudi usisavaju lišće, granje i mrtve slepe miševe, pa mi to malo ide na kurac jedino.

    I onaj vosak ne vidim nikad neki jasan efekat od njega, ali ispoštujem proceduru.

    Ja iskreno retko kada usisavam po tim samouslužnim perionicama.
    Vosak jeste go kurac, još ako se zapeče pod suncem kurac se skine.

  4. Metite aktivnu penu
    Pa ispiranje nece proci tako jeftino xD

  5. https://www.youtube.com/watch?v=dAT8BOPst3s

    zamisli da npr Bane Colak uzme da se snima ovako i da prica o zenskim zrikavim sisama ili hlebarama i kako takve zene treba odma ostavljati kako bi mu feminiskinje iskopale oci

  6. Sta kaze koja je sramota me da pustim

  7. kaže subskrajbujte se odma sada na moj kanal, šta da vam kažem, da voli da je prav i bar 22.5 cm, da je glavić izražen i rumen ko bebina guza kace rodi
    ne voli krive, jer može da joj izvale čmar

  8. https://youtu.be/Qv80LPNNato?t=32
    1500 eura, pola unapreed, ako oćete da piete kafu sa njom 3 sata

  9. Podigla tarifu, pre koji mesec bilo 500 jedna varijanta, 700 druga, pa valjda ugradila nove silikone i zeli da joj se isplati investicija, poslovna zena

  10. vidim upoznat si, pratiš njen rad

  11. Jebljiva je ako bi ćutala taj bosanski i ako nije polno bolesna

  12. fora je sto joj je neko rekao da je super pametno to sve sto prica i sad je curka umislila da ljudi stvarno slusaju njene savete, ne moze da skapira da sluzi za sprdnju

  13. Vrlo lako moze da ispere klinkama mozak, dodjes jednog dana u situaciju da nakon trpanja neke takve, budes predmet podsmeha njenog drustva sto imas kurac od 18 senti, a svi mi koji smo realni znamo da je to srecan covek

  14. 18 centi je dovoljno za silent orgazam ahahhaajah
    jel tako zese

  15. sta ona zna sta je 18cm dok se ne jebe sa toliko.

  16. pa zato ja apelujem na sve muskarce ako im se riba skine i ako vide zrikave neke sise ili hlebare sto vise da se neskriveno nasmeju i kazu joj da obuce majicu

    jer treba samo surovo sa njima, posto ce vrlo brzo da se desi ovo sto kaze da ce klinke da utripuju da muskarci treba da se radjaju sa kitama od 25cm, sve ostalo je za podsmeh....a to sto im vecini smrdi picka kao da su citav dan u skoli imale fizicko to nikom nista

    cuj ova glupaca jeziva kaze mislim da se vise muskarci ne radjaju obdareni kao nekad....jel ti to mama rekla da su se nekad radjali obdareni....kad ce da shvate glupace da likovi sa 20+ su bukvalno 4% stanovnistva

  17. svi mi koji smo 4% stanovnistva.

  18. https://m.youtube.com/watch?v=3YVjD98mWfo&persist_app=1&app=m
    Dajem 25k kruna ko mi donese glavu ovog coveka
    Vidi joj se u ocima kako je postidjena ja vidim mozda drugi ne

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.