Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Eru, da pogađam. Uro.š?

  2. dobija u dupe.jako
    otisao gej u zvezde granda da peva i pita ga aca lukas sta ces da nam pevas, a gej mu kaze:aco ti si mnogo lep covek
    i sta seru da medju migrantima nema zena i dece nego kao samo vojno sposobni muskarci.dobro dosli migranti nadam se da ce da vam se svidi srbija :)

  3. 70% i vise migranata su vojno sposobni muskarci
    voleo bih da neko ima neke podatke o tome koji procenat su u oluji bili

  4. mislilm da nije uredu da ovako malo dzamija ima u srbiji da li ce vucic to da ispravi???
    ako mu njegovi prijatelji seici ponude neki stan sa garazom u dubaiju onda hoce.jbg niko nece da se cima za dzabe pa ni vucic

  5. https://superzena.b92.net/roditeljstvo.php?yyyy=2020&mm=04&nav_id=1675827

    Ovaj da se ozenio mirkom umesto ovom do sad bi jedno 50 grenslema imao

  6. Strašno, koja tortura. Naročito je opasno deci u ranom razvoju uskratiti raznovrsnost u ishrani. Ali, pošto sluša ženu... ko ga jebe

  7. Ma jedu njihova deca dobro ne sekiraj se imaju oni tim doktora oko sebe sto im organizuje hirove, samo kazem da mu je zena mirka a ne jelena, da bi imao duplo vise titula :)
    Zamlacena zena

  8. Yo! Join me for a hand on Pokerface.
    https://pokerface.page.link/download-now

    Poker sa videochatom

  9. oćeš i tamo da pokazuješ kitu?

  10. Udaje se Asa Akira

  11. kapiram da je on u tvorza glavni,a napolju bas i ne,pa mu se i ne isplati da izlazi.cisto ponekad.
    procito sam juce bolji naslov.pijan i drogiran vozio neregistrovana kola bez dozvole u vreme policijskog casa.ne kristijan.neki lik iz srema.kapiram da su ga trebali pustiti.ostavi kola i bezi kuci,legendo.
    ukoliko je sve tacno.ne mogu da izbauljam sada link.mnogo vesti se pojavi svakodnevno.

  12. njemu je banja,juce trazio da kupi kasetu dr igija i gde je koncert ivana gavrilovica.
    dosledna lik.na neki nacin se i to ceni.

  13. Ne kapiram ga stvarno. Kako mu ne dokurči više da trune po zatvorima. Bolje mu je da bleji po rijalitijima, manje više isto, plus dobije i pare i ima kurvetina koje se heftaju na keca. Mislim, konkretno za njegov slučaj, mnogo bolje rešenje.

  14. to ti je kao kada bi pitao zasto neko igra pes 6,a izasao je pes 2222.navika je cudo.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.