Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Vaistinu. Ne možeš mu objasniti da je '92 28 godina iza nas.

  2. Najbolji interslavic je srpski + razumeju turci, vlasi, madjari i siptari

  3. Čime se bavi omladina. I da ti okače dete, tačno da ih nađeš i noge polomiš.

    Al pazi opis, sve je sprdnja, haha okačiću sliku da ti nabijem komplekse, pa ako se ubiješ sprdnja je bila.

    Kako ne prijavi neko ovo?

    https://www.instagram.com/najruzniji.momci.devojke/

  4. Reportujte ih instagramu

    Cime se sve ti mali debili bave...

  5. meni je proslo kroz vugla da je namesteno.ne kazem,postoji mogunost.
    bas oni tu,bas prva dostava i bas neki satro humor.i jos je na laznom b92

  6. U suštini, sumnjam da bi iko normalan dostavljao dva piva i rizle na neku gajbu, al dobra je fora u svakom slučaju.

  7. ne kazem.dobra je i gluma.to mi malo sumnjivo.2 posto da nije namesteno jer je dobro odradjeno.imali su meru.nisu odradili tonu kokaina i pola metra dildo,pa da i evridz srba koji gleda nacionalne kanale skapira.

  8. Pa vidi, s obzirom na činjenicu da je takozvani b92 retardirana televizija na kojoj rade polupismeni ljudi, ne bi me čudilo da je čitava stvar sasvim autentična.

  9. ali jebeno ne mogu da verujem koji je o mentalni sklop, koja je to nesigurnost u sebe da jednostavno ne mozes da podneses ni mrvu kritike... i sve im je malo jebote

  10. odlicno pisanje u usta glupoj opoziciji ahahahaha

  11. А дај јбт, хахаха, против Вучића си, дакле за Корону си

  12. still better love story than twilight

  13. Ali "Nije Ruža seljanka, Ruža što istetovira, to ima i da nosi". Kupila me žena, iskreno.

  14. Robert, berba 2006"

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.