Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Gledam Vulina na B92. Kakva je ono dijabola jbt. Kako opstaje u vrhu političke scene nije mi jasno.

  2. Inače je u vojnoj uniformi i ljubičastim rukavicama

  3. Ja sam jedno vreme čak pomalo verovao kako je Jelena Karleuša najnormalnija, obrazovana, produhovljena i apsolutno kul osoba, koja ima nekakvog menadžera koji je od nje napravio - pojavu. I ta pojava nešto radi i to joj donosi neke pare od kojih može da kupuje umetničke slike i bavi se nekakvim društveno - korisnim radom.

    Možda je i Vulin samo čovek koji svaki dan, pre nego što stane pred neke kamere ili izadje medju ljude, provede 15 - 20 minuta vežbajući mimiku, fraze, držanje i pokrete, kako bi upao u ulogu koja je sistemu iz nekih razloga neophodna. E sad, ja ni najmanje ne verujem u ovakvu ideju, ali simpatično mi da gledam na stvari iz tog ugla. Bilo bi uostalom do jaja da Vulin na kraju izadje i kaže - e ljudi, ne mogu ja više ovo, pregoreću.

  4. Da pratite lansiranje onih satelita sto se narod plasi da su vanzemaljci

    https://james.darpinian.com/satellites/?special=starlink

  5. Je l' ovo jebeno istina? Ili je montaža, imaju maske pa ne mog da provalim.

  6. hahah volim i da ljubim, istina je, vidis kako je kolutao ocima.... majku ti jebem koga smo mi izabrali da nas vodi

  7. Naravno da je istina. Lik sa najvećim bolom u kurcu odličan kao političar i na vlasti 20 godina

  8. A sto ljudima smeta to sto Dacic prica? Mislim kapiram da si protiv nekog jer krade, jer uvlaci zemlju u probleme, jer ne ispunjava politicka obecanja, jer mulja i ugradjuje se u razne kombinacije. Mislim dacic je vecinu toga radio, a ljudima i dalje smeta to sto ume da bude previse lezeran hahah

  9. Ivča će jedini da opstane kad svi budu otišli

    Na ovaj ili onaj način

  10. Malo mi je dao nade komentar nekog hrvata na reditu. Kaze kod njih je Sanader bio kao danas kod nas vucic. Doduse bez tolike kontrole medija ali sa harizmom i mnogo upecatljivijim javnim nastupima. Eno ga robija a ceka se jos jedna presuda za koju se ocekuje jos 12 godina da dobije.

  11. ne znam, ali mislim da Ivo nije uživao status mesije ko ovaj naš. Kapiram da će minimum 7500 najfanatičnijih vernika golim grudima na Lazarima APC ako treba

  12. Oću da kažem da ne može ovaj da se skine s vlasti regularnim izobrima sleš mirnim putem.
    Biće mrtvih

  13. Не ложите се.

  14. Dajte mi štampu i ja ću od svakog naroda napraviti krdo svinja
    Gebels

  15. Д Ј Вучићевић лајк дис

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.