Prijava

bombas eskivira kravu, Dagli, Azerbejdzan, 26 jul leta gospodnjeg 2020

https://streamable.com/b69eir

nit lepse zemlje, nit cemernijeg naroda...

Може ли ми неко наћи линк оне болести, нешто овако се зове "ухвати другареву швецу за сису"
тако нека игрица болесна

Može i meni neka pomoć oko nutricionizma, prebacio sam 145 kila što je na moju visinu od 137 cm, neki kg previše, žena me ostavila, dobio sam otkaz zbog neproduktivnosti, pišolino mi se više ne diže, molim za pomoć...

morate vise da budete fizicki aktivni preporucujem preskakanje vijace, sklekovi, par kur.kakav biciklizam tu se sedi, par kur je sport za dobru definiciju misica .celog tela naravno.a dobije se i veliko samopouzdanje kad covek zna da nema ograde kojju ne moze da preskoci, trafo stanice na koju ne moze da se popenje..ishrana je bitna onima koji treniraju malo.ko trenira puno on moze da jede sta hoce.

stratimir
Može i meni neka pomoć oko nutricionizma, prebacio sam 145 kila što je na moju visinu od 137 cm, neki kg previše, žena me ostavila, dobio sam otkaz zbog neproduktivnosti, pišolino mi se više ne diže, molim za pomoć...

To ti je gojenje na nervnoj bazi, psihijatar to rešava.

Pa i ne može, ja dnevno pojedem bukvalno najmanje dva kilograma hrane i aktivan sam do krajnjih granica, doduše ne onako kako bih ja voleo, pa opet ne mogu da rešim potrbušinu. Previše ugljenih hidrata jbg, moram jer keto mi trenutno ne odgovara, lipsao bih ko magare... Dobro je biti mršav i mišićav, masa jeste sila ali povlači i tromost. Volim da se mogu uzverati na drvo, preko terasa, da preskačem ograde itd što kaže labavi

kad neko placa coveka da mu napravi plan ishrane ili program treniranja, mislim da takvim ljudima verovatno treba i instruktor jebanja.da mu izjebe zenu nekoliko puta a on da gleda i uci kako se to radi

ma kakva masa.ljudi prave masu kao da im u zivotu treba snaga da dizu 200kg.i to u ovom vremenu kad postoje paletari.treba snaga ali ne tolika.korisnija je pokretljivost.moj drug ne moze ni baru da preskoci, znam mnogo ljudi i niko ne moze da se popne sam na trafo stanicu sto je porazavajuce

Tako je. Moraš da osećaš svoje telo. Da znaš njegove mogućnosti, i njegove potrebe. Onda ti se oči neće sklapati nakon što izjebeš ženu koja te nenormalno uzbuđuje. Koja te bolesno pali. Na koju si spreman, u 4:29 ujutru, izdrkati svoj kurac.

Sve je laž.

Jedan je Učitelj.
youtube.com/watch?v=TKRQBl8cap4

Zašto bi se koji kurac iko peo na trafo stanicu?!

brus li MASTER...nema reci kojje mogu da opisu tog izuzetnog coveka
Plastični Zet pa da vidis dal mozes

Zašto bi se koji kurac iko peo na trafo stanicu?!

Hahahah

Inace da ubacim i my 2 cents, kod skidanja kila je kuhinja glavna, mozes trcati i voziti bicikle i drkati kurceve i sta god oces cijeli dan, al ako jedes kao krmak, slabo ce to ici. Sad, osim ako neces neku hemiju da spucas od koje ces se prepoloviti za 12 minuta i sjebati bubrege usput, princip je dosta jednostavan, i svi ga vjerovatno znaju, spalis vise kalorija nego sto uneses, drzis se najvise povrca, i par izvora proteina, prestanes piti bilo sta osim ciste vode itd.

Veci je problem sto bi se ljudi jebali al da im ne udje, pa oce da kilogrami idu na dole, al da oni to ne osjete mnogo u svakodnevnom zivotu. I onda nadju neke dijete sa super zajebanim imenima ovo-ono, ali sve je to na kraju kurac. Treba ti disciplina, i trebas da budes spreman da ce ti zivot izgledati malo drugacije u narednom periodu.

Zato što, onog trenutka kada više ne možeš da se popenješ na trafo stanicu, ti više nemaš želju da osvojiš, da pogledaš sa visine, ti si čovek bez želje i snova, i postaješ nešto sasvim obično i svakidašnje. Neko ko ne žudi za nečim, ne može biti ni objekat tuđe požude.

Nemoj mi se zahvaljivati na znanju koje ti nesebično i besplatno pružam i predajem. Samo molim za tvoj oprost, jer moram dalje. Čekaju me još mnogi kojima je potrebna pomoć. A pomoći je za mene- privilegija.

Nemoj parkur, će pogine neko.

LOL parkur je ekstra ako oces da slomis neku kost, ili vise njih. Zajebi to.

Mozes da vezbas na sipci sa sopstvenom težinom ili teretana sa tegovima. Tvoj izbor, sta ti se vise svidja. Treniraj celo telo, izbalansiran trening, to je bitno. Ubaci kardio ali ne previse (trcanje, bajs).

Ishrana: nema slatkisa, alkohola, posebno piviste, sva preradjena sranja, sokovi puni secera, grickalice.
Imas sajtove gde mozes da kad ubacis svoju visinu, tezinu, godine itd. dobijes kolko treba kalorija da uneses da bi bio u deficitu i ravnomerno gubio tezinu. Dobijes i kolko proteina, hidrata i masti treba da unosis. Nie mozda idealno, ali je dobra orijentacija jbg.

Jebes zivot bez alkohola

stvarno bre, koj vam je kurac sa ovim bin saladin forama "nemoj pijes nista sem vode"? aj da kazes predji sa piva na vino/rakiju, pa da te uzme covek za nekog ozbiljnog nutricionistu, ovo ostalo je u rangu ISISa.

Alkohol ti je mal te ne otrov za telo, nema nikakvu svrhu (ne ugrađuje se nigde), tako da ono gleda da ga se što pre otarasi, znači kad uneseš alkohol telo gleda da prvo njega utrosi i sagori, pa onda sve ostalo. Prosto receno kad popijes pice telo nece da sagoreva masti dok ne izbaci prvo alkohol iz sistema, a za to treba vremena, tako da taj period ti je bukvalno izgubljen ako oces da se topis.
Msm to prepricavam svojim recima ono sto sam ja gledao/citao. :)

Pivo je kaloricno u picku materinu, koka kola je realno jos gora jer je nacepana sa šećerom. Votka recimo nema kalorija ali ono sto sam pricao gore je problem.
E sad ne znaci da ne sms da pijes nista ko maslidža božemeprosti, ali da treba da budes bas umeren treba.
Kisela voda, cedevita. Koka kole zero i slicna sranja, mada to sigurno nije zdravo, zbog drugih stvari. Eto to pijes. Alkohol i gazirano samo sporadicno. "Voćni" sokovi su isto puni šećera LOL