Prijava

dobra je prolom voda, ja nju pijem kuci.a kad izadjem sa drustvom pijem rosu

aqua viva za posao, vodavoda za uživanje

izbacis leba i slatko, kakav trening kurac
u pocetku kriza, al pregura se za 15 dana

izbacis leba i slatko,

a testenine, pirinac?

sve ovo sto sam pricao imam muke, a leba maltene i ne jedem... sve ovo mora se izbaci, al onda mora jedes samo meso i salate, a to mi se cini da nije bas najzdravija metoda za mrsavljenje

testenina je leba, tako da i to isto napolje
pirinac, pasulj i krompir u redu, jer su slozeni hidrati, to treba jesti, treba telu energije od necega
najbitnije izbaciti leba i slatko, daju ti energiju na pola sata - sat, posle opet gladan ko kerina
i ne vrede kurcu, nutritivna vrednost 0, odma prelaze u mast
ja sam izbacio leba i slatko u svim oblicima, skinuo 15 kila za 2 3 meseca, bez minuta treninga
to je osnova i tu nema govora, ostalo je u nijansama
celte, ne znam kako se ti hranis, al nesto ne radis kako treba

jebiga ne deluje na svakoga isto ja nisam u zivotu pomislio da se od necega mogu udebljati do sad znaci jedem dok ne puknem al zato npr imas ljude koji 3 puta mesecno prekrse dijetu i ugoje se 3kg
svaciji metabolizam drukciji

Bukvalno ne može jednostavnije, evo ti moj primer, koji je doduše ekstremniji malo, a pritom sam i nulta krvna grupa, pa podnosim to dobro. Jeo sam otprilike 600-700 grama mesa prženog na masti, uglavnom svinjsko, od plećke ili vrata, but je suv i ne pomaže ni da ga potopiš u mast, kad ga jedeš kao da žvaćeš karton. 4-5 kuvanih ili prženih jaja (sve na masti, biljna ulja su otrovčina koja se lepi za krvne sudove i njih sam eliminisao totalno iz ishrane) i 200 grama kačkavalja nekog ili mladog sira. Pio sam isključivo vodu, kafu koju i inače pijem bez šećera, i cigare lomio naravno, znači ko može bez ova dva poslednja, njemu je banja. I to je to, ništa voće, povrće, sokovi, bilo koji tip ugljenih hidrata posmatraj kao arhineprijatelja. Ujutru trčanje pola sata, popodne, predveče, pola sata sa tegovima, završim sa trbušnjacima, koliko mogu, nisam se silio, jer bez ugljenih hidrata realno i ne možeš da izbacuješ neke težine, znači sasvim opušten režim. Prvih dve, tri nedelje, bićeš na ivici da kolabiraš, dok se organizam ne prešalta na ketozu. Posle mesec dana, salo se omekšalo kao sunđer, znači to je to, topi se. Posle dva meseca, istopio sam se kao slanina u tiganju. Da sam produžio, sad bih imao pločice, međutim, ovo ono ideš radiš po strani negde, topli obrok nemaš kad da spremaš nisi kući itd i jebiga. Svakako se vraćam tome kad pozavršavam sve šta imam i svrtim se malo doma

Zato sam se sad i opustio malo sa slatkišima, znam da ću izgoreti to svakako pa me boli uvo. Ono, posle neće biti ništa 6 meseci tipa pa daj sad malo da isteram želju lolo

Alkohol samo kvalitetan i samo kad ti naiđe ono da ti legne, da ti sedne. Ne mogu više ni ja da se ne treznim po nedelju dana jbg

Po tvojim postovima u zadnjih nedelju dana, ne da si bio pijan, nego si bio u delirijumu.

Tako da ne jedi govna.

I da, znači Bog i batina cele priče je disciplina. Popiješ li jedno pivo, krišku hleba, bilo šta, šokiraš telo ugljenim hidratima, neće ti biti dobro posle a organizmu posle treba opet treba par dana da se vrati na max ketoze koji si postigao, msm jednostavno to se ne radi. I možda jeste kliše, ali istina je da je sve u glavi. Jednostavno, zacrtaš cilj i udri, ne gledaj ni levo ni desno ni iza, samo napred, cepaj

slazem se oko metabolizma, nije svakome isto, takav sam i ja bio
to izgladnjivanje sa dijetama zapravo dodatno sjebe metabolizam, zato se svaki krs obrok zalepi
ne znam kolki mentol treba da budes da verujes u dijete u drugoj deceniji 21. veka
pravilna ishrana stabilizuje metabolizam i posle to sve ide kako treba (kilaza, krvna slika, bolesti..), sve zavisi kolko si u kurcu, nekome je potrebno vise vremena nekome manje dok to sve dodje na svoje mesto

Pre mesec dana sam se napio možda 2-3 puta, pre toga zadnje pijanstvo za srpsku novu 14 januara. Tako da ne jedi govna, to što tebi ne odgovara istina o tebi samom, nije moj problem

mislim da je jako bitno obrazovati ljude o ljudskom telu, a ne fazon žabljem iz biologije. da ne prate ovu dijetu, onu dijetu, KUPUS dijetu, nego samo jedi manje jbt i ne jedi slatkiše i hleb. ja sam tek sa 16 godina shvatio da je ishrana najbitnija, kalorije, a ne fizička aktivnost kao što su mi drugi (sa neuporedivo boljim metabolizmom od mog) pričali.

Znam ja sve to Hezno, al džabe tebra kad rakun baca fleš.

Ej matori, pa zna se koja je moja omiljena pesma
youtube.com/watch?v=7MCXU4cyVbQ

normalno da ce da nas uce glupostima, ko ce da jede slatkise pusi cigarcine i pije koka kolu
tako dodjemo do toga da musava debela gordana iz V2 uci sta je citoplazma jebena

stratimir
Pre mesec dana sam se napio možda 2-3 puta, pre toga zadnje pijanstvo za srpsku novu 14 januara. Tako da ne jedi govna, to što tebi ne odgovara istina o tebi samom, nije moj problem

Onda si narkomančina, jer si sve ovde napadao kao najteži oblik pacijenta iz Topaje.