Prijava

I'm in that diamond lane, I'm in that diamond chain
Glistenin', glowin', I'm sippin' liquor I'm blowin' zippers
My nigga, I'm on one, I'm twistin' the zone up
I'm sitting up low, my pistol shinin' my chrome up
My nigga Game got the gun load, one shot
Mix a nigga brain like some gumbo, uh, oh
All that tough talk nigga, what for?
Shut your scary ass up at the front door

http://rs.n1info.com/Biznis/a656582/Vucic-nenajavljeno-Beograd-na-vodi.html

Tasta ovog precanskog lopuze vucevica iz novog sada se zove dragica eror.

тебра, нагледао сам се и уживо и на видеима оваквих скупова али овакав БАРАЖ каменицама нисам ни приближно видео еееееј шта је ово?!

https://www.facebook.com/NasaBorba/videos/397898588278023

едит:

иначе наравно шугава страница није проверила шта је и од кад је снимак. од пре две године је због пензионе реформе у аргентини.

haha podrška braći špancima iako su cigani

jebali im sunce žarko hahahahahahahah

milina za gledati stvarno

прочитај едит душане. мада свакако веома, веома занимљиво.

јеботе овом једном изфронцлирали штит хахаха

ветар камења јеботе

Haha a dobro za očekivati je da debili šire dezinformacije
AAl stvarno su im jebali kevu

https://www.youtube.com/watch?v=NA1oGzyiWTA&ab_channel=DumDum
sto se stita tice nista mu nece biti ali ne moze se reci isto za policajce ahahha

danas sam udario taksistu na dorcolu, proleteo sam kroz trougao i u raskrsnici ga raspizdio po zadnjim vratima. on se od siline okreno za 90 stepeni i iscupao betonski stubic, tako da su mu ostecena i vrata i gepek. niko nije povredjen. dosla murija, dali izjave, njegov auto odslepali jer mu je osovina otisla i tocak sam mu branikom nabio u karoseriju. kod mene, auto u voznom stanju, samo branik ulubljen i krilo predje puklo. pitanje, imacu za par meseci rociste u prekrsajnom postupku, iskulirao sam znak i vozio sam nekih 60,70 u naselju, zna li iko da li mogu da dobijem zabranu upravljanja?
i je l znate neke ok limare iz bg? trenutno skupljam sa svih strana info o limarima

iskulirao sam znak i vozio sam nekih 60,70 u naselju, zna li iko da li mogu da dobijem zabranu upravljanja?

Da, bar mesec dana.

prekoračenje +20 kroz naselje ti je mesec dana prike plus minimum 8k
a za udes samo kinta na ime odštete i troškova suda, osim ako ti osiguranje ne pokriva a neće ako si kriv jbg
možda ti nakače nasilničku vožnju, onda žešće sranje evo ne znam ovo zadnje sam lupio sad

Murija mi rekla da osiguranje moje pokriva stetu ostecenog, a ja sam sebi placam. E sad moguce da ce grad tj pravobranilastvo da me tuzi za taj stub sto sam iscupo + taksista za izmaklu dobit jer sam ga poslao na godisnji odmor

nema to veze s nasilnickom voznjom

Murija mi rekla da osiguranje moje pokriva stetu ostecenog, a ja sam sebi placam

to da, ali ćeš svako naredno osiguranje kad registruješ avto plaćati sskuplje, tj više kinte će da te iznosi čitava registracija

Naravno, pogubio sam bonuse, ma jebo me konj koje arcenje para koje nemam.
hvala vam na info

Imam psihičkih problema od 2015., ozbiljnih zdravstvenih od prošle. Lošu genetiku (dijabetes, hipertenzija i infarkt u porodičnoj anamnezi). Loše zube. Ćelavim od 25. Nizak sam, i neprivlačnog izgleda, po svim standardima. iq mi je prosečan, možda koji percentil iznad, ali ništa spektakularno.

Pun sam para i deci, koju nemam, mogao bih dosta lep život da obezbedim. Ali smatram da ja nisam jedinka koja bi trebala svoje gene da prosledi nekom. To nisu dobri geni.

Nema trunke trola u ovim rečima. Koje je vaše mišljenje o svemu ovome?