Prijava

Samo degenek.

Štono reko Edi Grifin, bol je ono što ti daje uslovljeni refleks šta je dobro uraditi, a šta ne.

Danas sam otkrio da zvanični sajt grada Beča (wien.at) pored verzije na njemačkom, ima i verzije na engleskom, srpskom i turskom.

Evo naše verzije
https://www.wien.gv.at/bh-hr-sr/

Mislim logično je s obzirom na to koliko naših ima tamo, al opet fino od njih što su se potrudili. Ipak ne bih tako nešto pretpostavio.

da se lakše zaradi das Kapital.

...oko 300.000 osoba u cijeloj Austriji ima srpsko podrijetlo, oko 200.000 vuče korijene iz Bosne i Hercegovine, a oko 100.000 njih iz Hrvatske

Žali se prvom linku koji mi je izleteo.

Slušam rusku repčugu i pijem Segafredo espreso

ovde na sajtu kantona imas informacije na 17 jezika.
ne sve, al bar najbitnije prevedeno na jezik mislim svakog ko zivi ovde.

Kog Zeničko-Dobojskog?

he, ladno su za nas sa balkana napisali na nekom miksu hrvatskog i jebem li ga, na latinici.

bosanskom valjda.

nema na cirilici, moracu da im se zalim.

E nek nema na cirilici da lestat i vuzi ne mogu da procitaju

Ma cirilicari pogani su niza ljudska bica, nema se o cemu raspravljati tu

najbolje je ono od miljane kulic/koji je glavni grad engleske?
svajcarska

али у 2022 што иду наслови МАЈНД БЛОВИНГ па кад су амери били паметни и цео запад па молим вас мало озбиљности колеге драге

Recept br.2:

Pripadnici starije generacije se itekako sećaju ovog recepta koji eliminiše masno tkivo na ruci, nogama stomaku. Potrebna su dva pčelinja uboda direkt na obolelo mesto, nakon čega će ono posle sedam dana da isčezne.

Kako to izvesti? Sa odgovarajućom pincetom uhvatiti pčelu i okrenuti žaoku ka mestu gde se nalazi masno tkivo i pustite da vas ubode.