Prijava

čitao

E jebiga sad

Zamisli staje onaj beli transfer od bmw-a što liči na citroen, i iz njega izlazi nekakav zgodni seksi, fit Tom Hardi. Dogodilo se bukvalno nikad. Iz takvoga auta može da izadje jedino sredovečan, pomalo glavat i sa naočarima čovek od 90+ kila koji nosi farmerice i kežual džemper u dve boje.

Celt kuca sad odgovor u matlabu

Saće ga Celt opet banovati, videćeš

aj redom, prvo, nisam programer. ne na nacin na koji zamisljas, nikad nisam ni bio. takodje sirotinja.... bio sam ali sasvim prosek za srbiju, nisam imao neki preterano tezak zivot da pricam price vama, svi smo u istim govnima. mogu zapadnjacima samo da jedem govna o nekom satro teskom odrastanju. primanja su kakva takva, mogu da budu bolja, kad bi zrtvovao neke druge stvari u zivotu sto necu. citao svasta, da, dosta uzasno dosadne a ponekad i ne tolko dosadne strucne i nestrucne literature.
dan danas ne znam sta je makrobiotika, jogu ne praktikujem, bavim se normalnim sportovima i bolje fizicki izgledam od tebe, cisto da znas.

primio sam 2 vakcine prosle god. uzivaj u informaciji.

aj redom, prvo, nisam programer. ne na nacin na koji zamisljas, nikad nisam ni bio. takodje sirotinja.... bio sam ali sasvim prosek za srbiju, nisam imao neki preterano tezak zivot da pricam price vama, svi smo u istim govnima. mogu zapadnjacima samo da jedem govna o nekom satro teskom odrastanju. primanja su kakva takva, mogu da budu bolja, kad bi zrtvovao neke druge stvari u zivotu sto necu. citao svasta, da, dosta uzasno dosadne a ponekad i ne tolko dosadne strucne i nestrucne literature.

Sedi za kompjuterom, bio prosek za Srbiju (dakle sirotinja, bar što se tiče shvatanja normalnog čoveka), nije čito knjige, jede musli za doručak, sve sam tačno obrazložio.

dan danas ne znam sta je makrobiotika

ni šta je dobar smisao za humor lol

bolje fizicki izgledam od tebe

samo lol.

A cekaj sto ti kategoricki odbijas mogucnost da bolje izgleda od tebe lol, tvoju sliku smo videli (loše), njegovu nismo.

Zašto Zapato kategorički odbijaš mogućnost da je ja jesam video? Kako god, sliku u prilog kači Celte lol.

E da nisam ti poslao golotinju za septembar, moram to danas odraditi.

Nisi ni za avgust, ni za jul.

Maestro jedini prezgodni programer koji kida solidity

Maestro redovno isporuči slike kurca, ostali ništa. Dobro, Bombaš se uslika ponekad, ali bude previše obučen za moj ukus.

Melk sprema Pirelli kalendar

cek, samo sto sam usao, bio sam da trcim za rucak. sacu se slikam, jebes mi sve, da ti ubijem predubedjenja

samo da na poslu nesto zavrsim ovako znojav cimali me

Da da važi, ideš da slikaš komšiju pa da ga kačiš ovde, znam te kompleksašu matori.

Ovo je najgej obracun ikada