Prijava

lol, skroz je na foru, ajde ako smes, skini majcu, ajde. ajd sad ako smes naguzi se

evo slikao sam se, al preziljavo da se kaci, iskreno, tako da necu. iako sam bolje gradjen od tebe, objektivno.

Koliko se secam sa neke stare slike, celt je Snouden propo, sto je sasvim ok.

jeste skroz. malo siri snowden

Beži bre tamo južnjački pudingu, sat vremena se radiš u fotošopu i opet izgledaš ko xl miša vacić.

primio sam 2 vakcine prosle god. uzivaj u informaciji.

Dokle god si samo ti u pitanju nije problem. Međutim, oni su tvojoj deci preporučili da prime vakcine ako ih nisu i obavezali na to.
Ovde je glavni problem cele priče i zbog toga ne smeš da ideš lakšom rutom.

evo ti, cak sam ti izpozirao:
https://ibb.co/wCtPr5F

cak sam se razmisljao i da se skidam, al znaju me ljudi sa sajta i necu da budem bas tolko melkor

uzi sam u ramenima i siri u nogama, izoblicuje sliku kamera

Ma gde bre dve, primio je dve u levu i dve u desnu minimum. Da nije dobio četvrtu leteo bi iz Švajcarske još u maju.

Au rodjeni ala si se izdeformisao u fotošopu nemam reči. Gledaj stomak duži od nogu lol, noge utanjio ko da ih gledaš kroz ono deformišuće staklo. + skinuo ko zna čiju sliku sa gugla. Mene našao da varaš, jbt na šta spade čovek da se sramoti na ove fore kako bi dokazao nešto nekakvom tamo melkijadesu. Lolčina.

od fotosopa sam kropovao sliku da ne stavljam glavu na ziljavu sliku na internetu i da se ne vide razbacane decje cipele i igracke okolo.

Celt izgleda kao neko protiv koga bih teško pobedio u basket. Melky ne. I rest my case.

Kelt izgleda kao normalan fizicki aktivan dad bod.

Melk izgleda kao transseksualac.

Melk izgleda kao transseksualac.

Ruralna verzija.

Opet ovi tuzni debili o dozama.

Opet ovi tuzni debili o dozama.

Ma gde tužni. Jel ti misliš da bi gurali nove doze da su tužni?

Već mak'o sliku. Ko je video, video je.

I na šta sad ja da drkam ajde reci ti meni

imas na ovom sajtu da odaberes da je makne nakon x vremena