Prijava

Podsvesno mi fali Cara pa probam nadomestiti tu zjapeću prazninu ovim vapajima za pažnjom

pa hoćeš da ti ja popunim zjapeću prazninu?

Auh baš sam se obesio vlastoručno...
Ama puni, zaslužio sam.

Kakv je, ima ga 12ak kila. Nahranila sam ga. Rado bi ga ponela kući ali autobusom idem. Meda jedan debeli.

12ak kila

Oo ne deluje da imas bas toliko.

Macke sam prezirao dok se nije zadesilo da sam radio u kancu gde je macka blejala 24h, i kao da je znao konstantno je kod mene dolazio. Prvo sam hteo da ga uzmem za rep i bacim kroz prozor ali posle sam skapiro da mi zapravo prija, ne znam jel placebo effect ali kao da izvlace stres iz coeka.

Pametan mačor nema šta

Dakle upijači negativne energije, naročito kad predu, kad se mazite, prelepo. I veruj mi daleko su i zahvalnije, i pametnije i čistije od pasa. Kulturnije, gracioznije, neću o mačkama padam.u vatru. :D
Ima, debeo je, samo ga snimam odozgo i u glavudžu nabubrelu, a da vidš onako koliki je, najeo se tu svega, pred pekarom, kupila sam mu i ja kiflu :D Kad legne stomače i leđa kao divlje prase ☺️

Pre bi dala njemu, ma pacova bih nahranila nego neku noktašicu, silikonušu sa splačinastim mozgom..Ili ma kog od užasnih ljudi. Gleda me narod, ovo je sredina gde se malo nas usuđije i da pita koliko je sati, a tek da priča s životinjama.
Bole me brige ☺️

Ponavljam se nešto od jutros, trukiram.

Mačak deluje baš dobroćudno i srećno

Jeste, i mnogo je čist i bistre su mu oči, vidi se da je zdrav, iako je ulični mačak. I jezik ružičast, njuška mu je vlažna. Prelep je baš. Nadam se da se sutra opet vidimo..:D

moj macak kad krenem da ga mazim bude sumnjicav u fazonu bezi bre jebem ti majku, a kad prestanem i blefiram da cu da idem odjednom je mr purrrrino i iscudjava ga sto sam prestala
ovi ulicni su mnogo zahvalniji na ljudskim izlivima paznje

Imam i ja svog, beli sa crnim šarama, mlad je još, letošnje je mače :D Ali volim ih sve, i sve bih udomila. Strašno me osećaju životinje, ali i ja njih. Meni je Grfild omiljeni crtani lik jer mi je prvi ljubimac bilo riđe mače. ☺️
Volim i pse, ne mogu da kažem, ali manje par nijansi, i nervira me ubeđivanje sa njima, nerazumni su. Mački je dosta ignorisanje. ☺️

Ja samo da izjavim za teve dnevnik da sam bio da vas obiđem, bilo je otključano pa sam ušao ali vas nije bilo kod kuće. Nisam ništa ukrao, ako jesam dabogda mi ispala oba oka što ovo čitaju.
Sve vas volim iako ne znam zašto.

Ako nekog zanima, ostavio sam na svom profilu link do mojih knjiga, bilo koji eFormat, besplatan daunload, bez registracije. Nisam proveo protekle godine sedeći na tastaturi.

Pozdrav Bruse brate naš