Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ovde trebam napisati neki Avvl tip monologa kako pretvaram svjetlost u tminu

    da sve što dirneš rukama uvene i zato sedneš na šolju da pišaš.

  2. https://youtu.be/sfj9Ie1jqqU
    Đorđe Kadijević, proslavljeni reditelj gost je u novom izdanju emisije TV lica kao sav normalan svet u vreme kada se obelezava 50 godina od prvog domaćeg horora, filma Leptirica.
    Uz obilje inserata koji će gledaoce podsetiti na film koji je ledio krv publici i zbog koga su komšije sa strahom dolazile kod reditelja, a majke molile glavnu glumicu da se upozna sa njihovom decom da vide da je dobra i lepa, Kadijević je sa velikom strašću dočarao snimanje serija i filmova koji su obeležili njegovu karijeru. Govoreći o genijalnosti Aleksandra Berčeka opisivao je scenu u kojoj je tokom snimanja plakala cela ekipa, ali i sam reditelj. Brojne priče o nastajanju serije Vuk Karadžić, nagradi u Rimu, svrstavanje ovog dela u baštinu Uneska je u njegovom životu bilo manje važno od porodice zbog koje je sve radio. Danas ima 90 godina, živi sam, ali svakodnevno trenira u teretani dižući tegove i ne zaboravlja fantastične priče sa snimanja koje je podelio sa gledaocima.
    Autor Tanja Peternek Aleksić

    Marčelo je napisao dobru kolumnu o ovom genijalnom umetniku:
    https://www.politika.rs/sr/clanak/132662/Specijalni-dodaci/Individualni-podvig

  3. E Ćoćali fala za ovo iskr. Kadijevića treba poslušati kad god ima nešto da kaže.

  4. da znas samo kako te je totali nahvalio danas e

  5. Nisam ispratio, šta god i kako god, Kadijević je jedan od umnijih i zanimljivijih ljudi koji obitavaju na ovim prostorima, i zahvaljujući Ćoćaliju pogledaću ovaj prilog koji mi je promakao. Pametnom dosta.

  6. ај маните се сад кадијевича
    како да отклоним рекламе на Опери а имам ад блоцк?!??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. pređi na krom jbg XDDDDDDDDDDDD

    ne znam za operu jer je inferiorni pretraživač, na hroma sam turio i ublock origin i popupbloker ne da nemam reklame nego ne sme ni da pomisli da pusti

  8. A bravo ti ga bravo i ja bih to trebao dinstaliram

  9. Ovo sa Kadijevićem vredi apsolutno svakog sekunda, još jednom hvala bratu Ćoćaliju na prilogu.

  10. Nema, zivot pise drame. U isti dan kad totali nicim izazvan citira neki random melkov post i analizira ga kao da su ga pisali kafka i dostojevski na kokainu on sa nama deli i rad gospodina kadijevica analizirajuci ga na slican nacin i gle melk dolazi u fazonu ovo mi je bas trebalo grazzie brat.
    Stvarno sam pomislio da nije mozda..da nije mooozda k..

  11. zivot pise drame

    Ali ih nikad neće izdati, nikada.

  12. Podrška za bilo koji vid bavljenja umetnošću.

    Sem fotografije, to je golo gowno.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.