Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Celt vidim čito knjige, lepo

  2. cuj cito, preporucavo

  3. Šmokljo brt G DE iskopavaš ove nesretne klipove od po 4 sekunde za svaku moguću i nemoguću prigodu?

  4. Klinci na casu mu objasnjavaju sta da gleda de da klikce sta da drka de da seta

  5. Šmokljo brt G DE iskopavaš ove nesretne klipove od po 4 sekunde za svaku moguću i nemoguću prigodu?

    Hahahahahahahahahhahahahahaha
    valjam se od smeha

  6. šmole, jebeš li šta?

  7. Popodnevna dremka je zakon.

  8. Debili aplaudirali ukrajinskom SS-ovcu u kanadskom parlamentu.

    https://www.independent.co.uk/news/world/europe/canada-nazi-parliament-trudeau-yaroslav-hunka-b2418536.html

    Dakle, liberali su stvarno gomila idiota

  9. Aha, precednik moro podnese ostavku.

  10. Vucicu i Orbanu cestitam novog drugara, a braci Slovacima i sestrama Slovakinjama izjavljujem duboko saucesce. Ja selim u Cesku.

    https://apnews.com/article/slovakia-parliamentary-election-c417efef2f33d38086d7229ddc3e24c0

  11. јбт за бошњачки портал сам очекивао наслов типа
    РАТНИ ВЕТЕРАНИ ОВК ВРАЋАЈУ КОСОВО УЗ ПОМОЋ АЛАХА УБИЈЕН ЈОШ ЈЕДАН ДРОГИРАНИ СРБОЋЕТНИК

  12. Jbg okačio bih ti link sa nekog srpskog portala ali nigdje ni riječi o ovom herojskom poduhvatu tj ostavljanju saborca na milost i nemilost neprijatelju

  13. srpskog portala

    хахах ово је мит то не постоји

  14. e jebo vas taj vaš av

  15. Jbg okačio bih ti link sa nekog srpskog portala ali nigdje ni riječi o ovom herojskom poduhvatu tj ostavljanju saborca na milost i nemilost neprijatelju

    Vidi se da si neupućen Plidu, to su kosovski junaci odani mitu, po kom će tog nesrećnika pokupiti kosovka devojka

    A na stranu to, kad roka snajper obično ranjava jednog da bi uposlio i usporio još dvojicu i naređao lakše mete

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.