Prijava

https://informer.rs/data/images/2017-11-16/60485_draza-petrovic_f.jpg
хаахахахахааааааааахахах ни не знам ко је овај лик видим пише неке колумне за тај западњачки Данас ал за барбу није нешто лоше причао као знају се а и јбг гледо сам 30с
елем има чудне обрве ХДДДДДДДДДД

Draza vucicevic za drugosrbe

Nestalo neko dete od dve godine u boru, rekoše da aktiviran amber alert, nema nikakvo obaveštenje na tv ni sms poruke

Meni je stigao SMS al ja nisam iz Bora,to trazenje je posao za Smoa.

Nema veze, i ne treba samo na lokalu, jer dok se pročuje možda već na granici. Pod uslovom da je dete oteto ofc

Ja bi rekao da se izgubila u sumi nekoj,ne verujem da je oteta,al nista se ne zna,jebes moje procene.

Pročitao sam vest, Banjsko Polje je van grada, okruženo šumetinom, ali čuli bi valjda plač deteta da se izgubilo tu negde

Ovaj degen ima firme jebem ti zeno majku jel realno ovo

Vlado imas dobre pjesme i glas ali si glupi teoreticar zavjere i kao takav imas neke firme sto je meni porazavajuce oprosti ako citas ovo

мени стиго смс на ошишаној латиници кад је нестала који град висина одећа и боја косе

brate pliduu pao si mi u ocima sad, 34k milionera ima u srbiji sta si mislio da neki random keba nije u krugu odabranih

Ne vidim problem u ovim biznis semama, ko zna koliko certova se hendlovalo za novaka i sl sta se para tu izmuzlo bio bi ckode krajnje pglu da nije obrno kintu koji put

Ma jebo te milioner, to mogu i ja biti ali voditi firme neke kao a pricati da je zemlja ravna ploca i pritom si glup da to mišljenje i obrazlozis uopste, e to je porazavajuce

Pliduu logika

zemlja loptasta - imati biznis ok
zemlja ravnasta - imati biznis oh noooo

Ajde plidu vazda smo bili u dobrim odnosima nemoj sad to kvariti

To se uzgred mora drukče i gledati jer ako jedna novljanska ravnozemljaška baraba poput vlade može da ima višemilionske promete šta jedan globusar plidu čeka u svom kabriu, de su pare

Manjka mi tog poduzetnickog duha, ugnječila ga je čizma kapitalizma

Postao sam samo another brick in the wall, nisam mogao da se izdignem iz tog mulja prosjeka kao naš Vlado