Prijava

Otvaraj tviter dobri moj Plidu, nema ti druge

Otvori hipstersku kafanicu, dobri moj pliduu. Pomalo zarađuj, čuvaj se jalije, uortači se s ko je već na vlasti.

сумњива ми је ова прича око нестале девојчице зашто немамо
видим да се по тевеу у подне фрљало са незваничним информацијама типа мајка је пала полиграф мајке ти и шта сад шта стим? како је бре нестала клинка од 2 године коај не зна да хода шта је ово који мој

definitivno nešto smrdi tu

Otmica slucajna ili namerna/neki neverovatan splet nesrecnih okolnosti

Pitanje da l je nestala tad. I baš da imaju sliku sa istim odelom koje je nosila na dan nestanka. Ne bi me čudilo da su prodali nesrećno dete skupljačima adrenohroma, ili su joj sami priredili neku goru sudbinu, pa reko primetiće ljudi bolje da kažemo da je iščilela u vazduh, ja se okrenula a dete nestade

Ukratko, čiču od 74 godine zatvorili na mesec dana zbog petarde (šta je radio jebem li ga) u ćeliju sa tri klinca koji su ga zlostavlji na sve načine, od čega je naposletku nažalost umro. Jebote

https://n1info.rs/vesti/ubijeni-74-godisnji-zatvorenik-bio-zbog-prodaje-petardi-mucili-ga-mladici/

Pa sto je baco majmun

Penzos bacio petardu sa terase i palo na decja kolica ili pored i istraumiralo bebu, roditelji popizdeli i prijavili cicu. Ovaj priznao i dobio kaznu 30k al nije imao/hteo da plati pa zapalio u tvorza da odradi. Naleteo na ove morone, pare mu otimali tamo i mucili ga, cuvar ignoriso sve boleo kurac

Sacu popili neke otkaze i nize rankove, ovi retosi priznali

Ajoj to sam ja htio da podijelim za tog dedu. Užas.

Meni nije jasno kako zatvori ne mogu da iskontrolišu nasilje unutar samog zatvora.
Možeš postaviti kamere, čim vidiš da neko nekog mlati, tog što mlati mogu stražari još triput gore da ispendreče, ili da mu se automatski dodaje još vremena na kaznu, pa da nikad ne izađe.
Mislim, valjda se zna ko je u zatvoru vlast, oni bi tu trebali da mogu da drže sve pod kontrolom.

E sad pošto toga u praksi nema, i kabadahije mogu da rade šta hoće, a vicevi o sapunu koji ispada nisu samo vicevi, nego realnost - sve mi se čini da zatvorski sistem namjerno žmuri na to nasilje.

Kao u fazonu, govna i treba međusobno da se biju, ko ih jebe.

Ili možda ona fora, da tu svako i onako dobije prema zaslugama... one priče tipa da silovatelje, pedofile i sličnu gamad ostali zatvorenici naročito mnogo i brutalno tuku.

Čiča prodavao petarde izgleda. Kakva smrt jebote, kakav kraj za jedno ljudsko biće. Ovo sad izgleda isplivalo samo zato što su neki raskoli u sns-u pa neko rešio da pusti, inače bi leglo

Ovi roditelji su bas ispali true govna kao da nikad petardu nisu bacili

Usput da podijelim i ovo:
https://www.b92.net/info/svet/8797/putin-rusija-nema-neprijateljske-zemlje-ali/vest

Da se oćemo po nečemu pametnom ugledati na braću Ruse:

"Savremena ruska javnost, ruski građani počinju sve više da čitaju. Prema istraživanjima međunarodnih organizacija, Rusija je danas na drugom mestu u svetu po količini vremena koje građani zemlje provode u čitanju", rekao je Putin na sastanku sa kulturnim radnicima, napominjući da je Kina na prvom mestu, a Španija na trećem. "

lol pa nisu ga valda sjebali zbog prodaje vrv bi platio ako vec svercuje ovako vejstuje vreme u zatvoru

Stanimir B. (74) bacio je 31. decembra 2020. godine petardu sa terase svog stana zbog čega je osuđen da plati kaznu od 30.000 dinara. Ipak, pošto je bio slabijeg materijalnog stanja i nije platio kaznu, ona mu je zamenjena zatvorskom i otišao je u zatvor.

Jovo Apo i ja dižemo prosjek na ovim našim prostorima čitanjem

Caro ajd iskopaj ko su ta tri klinca leba ti

Prema istraživanjima međunarodnih organizacija, Rusija je danas na drugom mestu u svetu po količini vremena koje građani zemlje provode u čitanju"

Neki Vitalij Celtumir terorise preko telegrama jesi procito knjigu mejmune

Čitaj baćuška, valja se!

Kina čita najviše jer ih je najviše, a Indija bi čitala još više da nisu češće nepismeni, ali pošto jesu Rusija uzela drugo mesto jer je sledeća najveća, eto i to sam vam rešio. Nije to po glavi stanovnika već ukupno koliko knjiga se pročita godišnje u kojoj zemlji.

Ne vjerujem da je ukupno, taj podatak bi bio potpuno irelevantan.