Prijava

Pomerite vcrs satove na zidovima kako bi sutra manje mentalno saferovali

Uvijek bi sukob sa čovjekom čak i naoružanim izabrao prije nego sa bilo kojom divljom zvijeri. Životinje nemaju nikakvu savjest, čovjek je ima kakav god da je.

Ti nenaoružan vs čovjek s nožem, tu si ga popušio 94%, pogibija ti je 85% (ako on to želi) ali opet postoji šansa da će te bocnuti profesionalno bez mnogo štete i to je understandable have a great day.

Dok protiv medvjeda npr ili vuka nemaš gotovo nikakve šanse jedino da ga nešto prevrne i kaže jebo ovog debila i ostavite onako unakaženog i ti nekako preživiš ko dikaprio u revenantu ali opet sumnjam jer je to neka divljina znači u svakom slučaju: čovjek prije nego životinja

Uostalom, znam skoro desetak likova koji su izbodeni a ne znam nikoga koga je napao medvjed, a tu su dva faktora presudna;

a) rijetko se srece medvjed kod nas i još rijeđe napada
b) kad ga sretneš i napadne te, jednostavno bivaš ubiVen

kad ga sretneš i napadne te, jednostavno bivaš ubiVen

Nije medved bogznasta

https://www.sd.rs/clanak/bosanac-golim-rukama-ubio-medveda-kazu-da-sam-mu-skoro-otkinuo-glavu-video-10-10-2015

I jos x ovakvih primera

Plidu ljudi su takvi zbog zakona a seti se samo 90ih i tih krimosa ili crnaca u Cikagu npr oni ne samo da ne mare za ljudski zivot nego ubijaju za svaku sitnicu.

Ma ima svakakvih ljudi hotule al zivotinje se vode instinktom , ako su preplasene ili gladne napast ce te a s njima nema kompromisa, ovako dođe ti lik izvadi kuhinjski nož ti mu daš novčanik i on ode, životinji moš samo guze da daš ali da ti je odgrize

Kao neko ko provodi dosta slobodnog vremena u prirodi, na planinama, šumama, bavim se nekim outdoor aktivnostima mogu ti reći da su susreti sa divljim životinjama mnogo jebena stvar čak i kod nas kod kojih te najčešće sretne divlja svinja koja opet zna biti mnogo zajebana.

A zamisli da odeš po onim američkim nacionalnim parkovima gdje moš sresti od zeca preko pume do grizlija pa tu treba biti mnogo oprezan i paziti se. Lako ću ja s ljudima, tu imam sredstava, sa životinjama malo teže

Pa da naravno da su zivotinje dosta zajebanije od ljudi sa tim se slazem,jedino dresiranje uspeva sa tim zajebanim zivotinjama ako ih imas dok su mali pa rastu uz tebe.

Crnci su dosta zajebaniji od ljudi po amerikama slazem se

Strasne zivotinje sta sve mogu planetu su osvojile covek strepi na svakom koraku

Pricao sam davno sa jednim veterinarom pominjao mu dokumentarni serijal river monsters, kae veterinar: ma ajde riba da ubije coveka pa gde to ima lol

Mi pricamo o borbi sa zivotinjom goloruk naravno da su ljudi osvojili svet i da oruzijem mozes svaku zivotinju ubiti.

I zivotinje imaju oruzje moj hotule, nece medjed bez kandzi i vuk bez zuba u bitku upamti to dobro

ЈЕЛ ПРАТИ НЕКО РАЗВОД МЕЛИНЕ И ХАРИЈА ЏИНОВИЋА?!
ко би јебо ову његову која има тек 40 година иако је оперисана ал нема везе ја биии

Ne prati niko ali verujemo ti

Bajo, niko ne prati al svi sve znaju

Video sam da je

KRALJ MERAKA

imao izdvojen intervju na kuriru kasnije cu pogledam

Vrv provalila da je haris celav pa ga napustila

цар се забављо с њом од кад је имала фазон 22 и сад провалио да је сњим из користи ало деда имаш 70 година што си јебо јебо си хехехе МЕЛИНА ГОСПОЂЕТИНА