Prijava

mislim da je pogrijesio sto ju je dovo u beograd, bila je fino dijete sa sela vidjelo se po ocima kad je bila mlada. Trebali su ostati srecni negde na

S E L U
E
L
U

Dobro je on ovakvu pičku uopšte i jebao tako dugo.
Nije neki ljepotan u formi pa da nadomjesti starosnu razliku, cudi me da ranije nije nasla nekog mlađeg zagondžiju

Mene više pogodio razvod gage mirković

Ali da, melina baš je fina

Au bajo to sa dm bash shteta prema narodu dodushe ovde

T O N I
O
N
I

ispao dingospow reshio se stare koke za razliku od prevarenog

H A R I S A

*preposhtenog

kruzhi i vest da se zorica ponovo udaje za kemisha tako da se ipak kriva izravnava

quemish hnjo hnjo hnjo

у праву је плиду добро да ју је 20год јебо капирам да је живјела у свили и кадифи те 2 деценије обзиром да је хари медиокритет изглед, сад она са 40 има бизниз одраслу децу можда и део његовог кеша узме и лагано да нађе неког 30огодишњака да је кундачи до њене 50е године

eeee moj harise postao si KRALJ BEDAKA

Navodno se svadjali i oko one male (jovo alert) kuckice đine

Mala ozbiljna plastikanerka, imala nekih operacija navodno al dzaba joj ja i dalje vidim harisove crte lica na toj njenoj faci

samo joj brk fali

Moj drug davni imao sestru, vrlo jebozovnu, ali džaba joj sve kad je u licu strašno ličila na njega, ne moš ni prošetati kožicu na nju, kamoli šta ozbiljnije

ochekujem kljigu uskoro: 20 godina u raljama brkatog maniaka kako sam prezhivela

https://www.kurir.rs/stars/1154451/haris-dzinovic-brkovi-su-mi-detektori-erogenih-zona

predator je tachnija rech

prije bih opalio harisa nego ženu mu, je l ona vama ozb dobra riba

nije prevrh, ali solidna plastičnjača, šta joj fali

vratiche se kuja chim haris zavrne slavinu

REMEMBER THIS POST PUSSIES!!!

resice se to najbolje za sve sig bukv true

па та ђина је оперисана јасно је то упоредите слике са гугла и инстаграма некад је имала глупу и округлу фацу сад има само глупу
а ту њену кеву мелису би мммм