Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Melina izgleda malo priglupo

    Vaib pristojne dobro udate postene zhene

  2. Ja ne razumem likove koji se loze na mnogo napumpana usta meni je to odvratno a opet vaze za neke dobre picke i ima ih mnogo.Valjda zbog pusenja kurca?

  3. Ma nek puse kurac vise, ja treba da imam i auto i stan i dobar posao i zavrsenu skolu i ljetovanja i zimovanja i kurcovanja a ona da dodje na gotovo jel al u kurcu

    Mogu onda i ja da imam neke seljačke primitivne kriterije i zahtjeve pa ja, dosta vise ugnjetavanja nas muskaraca i vazda nas nesto predstavljaju kao jadnike bilo da ih sortiramo po izgledu ili ponasanju uvijek ce nam srat da smo POVRSHNI

  4. Za sve to su krivi simpovi, Plidu.

  5. хахахаха ма мелиса је до јаја док не проговори

  6. Sve ocekuju visokog bogatog veliki kurac dobra kola duhovitog ovakav onakav a sta one doprinose nista samo da se pojave.

  7. Da nema simpova koji su im razmazili mozak sve bi to drugacije i ravnopravnije bilo.

  8. Hajde da vidimo sta mylica kazhe na sve ovo al dragi doktor da nam prenese

  9. да ајде да видимо шта каже
    мени избацило пар пута на ИГ неке жене које причају о томе како желе мушкарца који је ПРОВАЈДЕР хаахахахахахахахахахахахахахахахахахахах
    каква реч провајдер то је иначе онај који доноси у кућу све тако нешто
    како бих реко то се некад звало спонзор ја мсм

  10. vidim ljuti trigeri padaju opet, prokleti da ste, ravničari

  11. Mogu onda i ja da imam neke seljačke primitivne kriterije i zahtjeve pa ja, dosta vise

    Ako imas tradicionalne zahtjeve, onda je "omg 21. vijek" a ako ocekujes da placa sve jednako onda je "nee ja sam vise tradicionalna", u sekundi postaju sve sto treba samo da nadju izgovor da budu beskorisne lol

  12. vidim ljuti trigeri padaju opet, prokleti da ste, ravničari

    fin nacin da se zamaskira cinjenica da je kameni klasik simpcina koja svaki dan dinsta luk, al nes nas zajebat

  13. da budu beskorisne lol

    Bukv, objasnjavao mi lik ranije kako treba sa zenama sto pametuju.
    Kae sad je spakovao kuci sa troje dece nema prostora da mrdne vise da zajebava

  14. хахахахахахахаха би а мен

  15. Realno koji ce ti kurac zena bez dece, bolje na kurve ici biti slobodan. Sta da gledas u nju ko majmun da je vodis u restoran i da se druuzite sa prijateljima, jaka muda.

    Zena bez dece ukuci je tempirana bomba nikad ne znas sta ce sledece smisliti da joj treba

  16. Odoste vi predaleko. Kad sam postavio ono pitanje, mislio sam isključivo na estetiku i samo izrazio svoje čuđenje kako nekome mogu fizički da se sviđaju plastikanerke. I primetio da je to možda zato što muškarci silikone povezuju sa sponzorušama, tj. malo skupljim kurvama.

  17. Vreme je da kao muskarci krenemo da ih kuliramo umesto sto simpujemo i da vidite kako ce se stvari preokrenuti.

  18. Ma to je, sto hotul gore rece, prvenstveno zbog pusenja kurca i sl, znam likove koji su skroz u tom zivotu, kriminal, klubovi, kurac, palac, i jebali su gomilu takvih, pa opet jako malo njih je ozenilo takve, zene su im uglavnom sasvim normalnog izgleda.

    To, i imas one pacenike sto bi htjeli zivjeti tim zivotom al ne mogu, pa onda balave za takvima.

    Sve u svemu overrejted, i slazem se 200% da je totalno neprivlacno

  19. Bulg de reci sto si ti sutnuo tu svoju zhenu sta to nije valjalo da naucimo nesto

  20. аахаххаах

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.